Explore Dubai 7 Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018

Direction : DUBAI

Description

1 Ден  15.02.2018 -> Директен  лет Скопје – Дубаи   . Тргнување од Скопје 13:05 ч. Пристигнување во Дубаи   21:05 ч . Сместување и Ноќевање во Хотел

2 Ден / 7 Ден 16.02.2018 - 21.02.2018 -> .Појадок во хотел. Слободни денови за одмор и релаксација, факултативни индивидуални посети.

8Ден 22.02.2018 -> Појадок во хотел . Директно полетување Дубаи   - Скопје . Тргнуване од Дубаи  во 09:15 ч и пристигнување во Скопје 12:05 ч.

Цената изнесува по особа во дво креветна соба 990

ЦЕНАТА НА ПАКЕТ АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА


 • - Повратен авионски битет на релација Скопје - Дубаи - Скопје со FLYDUBAI ( по лице со 20кг вклучен багаж и 7кг рачен багаќ без оброк )
 • - Аеродромски такси
  - Трансфер аеродром - хотел - аеродром  
      
 • - 7ноќевања во CITY SEASONS HOTEL 4*   на база нокевање со појадок           
  - Организација и реализација на патувањето
  - Локална асистенција од водич на англиски  јазик 
 • - Dubai City Tour & Dhow Cruise Dinner - Marina
 • - Deser Safari
 • - Wonder Bus & Dubai Burj Khalifa Tour
 • - Abu Dhabi City Tour with Ferrari World
 • - Yellow Boats Dubai
 • - Dubai Parks & Resorts

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА

- Задолжително здравствено и патничко осигурување 

- Виза за Дубаи  85

НАПОМЕНА 

 • Цените се изразени во евра, плаќањето е задолжително во денарска против вредност по курс 1еуро = 62ден
 • Поради промена на тарифите на авио билетите можна е промена на цената за пакет аранжман. Пред резервација Ве молиме цената и условите на патување да ги проверите со вашиот агент

Request PROMO CODE


Prices

PER ADULT IN DOUBLE ROOM : 990 €
PER CHILD : 0 €
PER INFANT : 0 €


ADULT
CHILD
INFANT

Departure Arrival Price
SKOPJE DUBAI adult : 990 €
child : 0 €
continue

Information

Departure
SKOPJE

TAGS / CATEGORIES

Related

VALENTINES OFFER -> ARABIAN PARK HOTEL
12.02.2018 -- 15.02.2018


from 699 €
per person in DBL
book now

FAIRMONT THE PALM 5* / 7 Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 1490 €
per person in DBL
book now

RIXOS THE PALM 5* / 7 Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 1299 €
per person in DBL
book now

MARINA BYBLOS HOTEL 4* / 7Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 899 €
per person in DBL
book now

JANNAH MARINA BAY SUITES 5* / 7 Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 699 €
per person in DBL
book now

Jewels Of Singapore 7 Nights - PARK REGIS SINGAPORE 4*
12.02.2018 -- 20.02.2018


from 1620 €
per person in DBL
book now

Jewels Of Singapore 7 Nights - Fragrance Hotel Imperial 3*
12.02.2018 -- 20.02.2018


from 1350 €
per person in DBL
book now

NIKKI BEACH RESORT & SPA 5* / 7 Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 1520 €
per person in DBL
book now

LE MERIDIEN MINA SEYAHI BEACH RESORT 5* / 7Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 1389 €
per person in DBL
book now

ANANTARA THE PALM 5* / 7Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 1160 €
per person in DBL
book now

Once in a Lifetime Singapore 6 Nights - ORCHARD HOTEL 5*
12.02.2018 - 19.02.2018


from 1499 €
per person in DBL
book now

LANDMARK GRAND HOTEL 4* / 7Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 615 €
per person in DBL
book now

PANORAMA GRAND 3* / 7Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 599 €
per person in DBL
book now

COCOON MALDIVES 5* ( -50% DISCOUNT za rezervacii do 30.01.2017 )
03.02.2017 -- 31.04.2017


from 2680 €
per person in DBL
book now