RIXOS THE PALM 5* / 7 Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018

Direction : DUBAI

Description

1 Ден  15.02.2018 -> Директен  лет Скопје – Дубаи   . Тргнување од Скопје 13:05 ч. Пристигнување во Дубаи   21:05 ч . Сместување и Ноќевање во Хотел

2 Ден / 7 Ден 16.02.2018 - 21.02.2018 -> .Појадок во хотел. Слободни денови за одмор и релаксација, факултативни индивидуални посети.

8Ден 22.02.2018 -> Појадок во хотел . Директно полетување Дубаи   - Скопје . Тргнуване од Дубаи  во 09:15 ч и пристигнување во Скопје 12:05 ч.

Цената изнесува по особа во дво креветна соба 1299

ЦЕНАТА НА ПАКЕТ АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА

  • Авио билет на релација Скопје –  Дубаи  – Скопје
  • 7 ноќевања во избраниот хотел на база нокевање по појадок ( Bed & Breakfast ) ; 
  • Трансфер аеродром – хотел – аеродром


  • ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА

  • Аеродромски такси 50€ 
  • Виза за Дубаи 85€
  • Факултативни излети  
  • Задолжително здравствено и патничко осигурување

НАПОМЕНА 

  • Цените се изразени во евра, плаќањето е задолжително во денарска против вредност по курс 1еуро = 62ден
  • Поради промена на тарифите на авио билетите можна е промена на цената за пакет аранжман. Пред резервација Ве молиме цената и условите на патување да ги проверите со вашиот агент

Request PROMO CODE


Prices

PER ADULT IN DOUBLE ROOM : 1299 €
PER CHILD : 0 €
PER INFANT : 0 €


ADULT
CHILD
INFANT

Departure Arrival Price
SKOPJE DUBAI adult : 1299 €
child : 0 €
continue

Information

Departure
SKOPJE

TAGS / CATEGORIES

Информации за хотелот

Факултативни излети

Related

VALENTINES OFFER -> ARABIAN PARK HOTEL
12.02.2018 -- 15.02.2018


from 699 €
per person in DBL
book now

FAIRMONT THE PALM 5* / 7 Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 1490 €
per person in DBL
book now

MARINA BYBLOS HOTEL 4* / 7Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 899 €
per person in DBL
book now

JANNAH MARINA BAY SUITES 5* / 7 Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 699 €
per person in DBL
book now

Jewels Of Singapore 7 Nights - PARK REGIS SINGAPORE 4*
12.02.2018 -- 20.02.2018


from 1620 €
per person in DBL
book now

Jewels Of Singapore 7 Nights - Fragrance Hotel Imperial 3*
12.02.2018 -- 20.02.2018


from 1350 €
per person in DBL
book now

NIKKI BEACH RESORT & SPA 5* / 7 Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 1520 €
per person in DBL
book now

LE MERIDIEN MINA SEYAHI BEACH RESORT 5* / 7Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 1389 €
per person in DBL
book now

Explore Dubai 7 Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 990 €
per person in DBL
book now

ANANTARA THE PALM 5* / 7Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 1160 €
per person in DBL
book now

Once in a Lifetime Singapore 6 Nights - ORCHARD HOTEL 5*
12.02.2018 - 19.02.2018


from 1499 €
per person in DBL
book now

LANDMARK GRAND HOTEL 4* / 7Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 615 €
per person in DBL
book now

PANORAMA GRAND 3* / 7Nights
15.02.2018 -- 22.02.2018


from 599 €
per person in DBL
book now

COCOON MALDIVES 5* ( -50% DISCOUNT za rezervacii do 30.01.2017 )
03.02.2017 -- 31.04.2017


from 2680 €
per person in DBL
book now