19 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Bulgaria
Датум : 20.02.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

REGNUM APART HOTEL - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Перфектна местоположба на самото подножје на Пирин планина, со прекрасен панорамски поглед. Уникатн...

p.p. in DBL 402€
370 20.02.2018 26.02.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА: Хотелот е во центарот на Банско, на само миг од Пирин планина и на 700 м од ски лифтовите. УСЛУГА  : ...

p.p. in DBL 456 20.02.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ZARA HOTEL & SPA - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот Зара е сместен на само  500m од центарот на Банско. Поточно на  400m од ski-liftot  од врвот Тод...

p.p. in DBL 205 20.02.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

LUCKY - Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот е лоциран во центарот на Банско,  на подножје од Пирин планина. УСЛУГА  :  Хотелот нуд...

p.p. in DBL 260 20.02.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ALL SEASONS CLUB - BB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот е лоциран во ски областа на Банско, на 30 мин. пешачење или 5 мин. возење до првата станица на г...

p.p. in DBL 167€
144 20.02.2018 25.02.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ALEXANDER SPA - HB Bulgaria, Banya

ПОЛОЖБА: Александар Спа е лоциран во областа Почивачка, на 4 км оддалеченост од ски лифтот и 3 км од градскиот ц...

p.p. in DBL 117 20.02.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ASTERA BANSKO - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот е лоциран во ски областа на Банско, на 30 мин. пешачење или 5 мин. возење до првата станица на го...

p.p. in DBL 290€
263 20.02.2018 26.02.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Алпин е мал луксузен хотел, на само 50 метри од центарот на Боровец, еден од најпопуларните ски ресорт...

p.p. in DBL 233€
205 20.02.2018 24.02.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

AMIRA - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотел „Амира“ бутик  хотел во Банско  е хотел со 5 * лоциран  во  подножието на планина...

p.p. in DBL 433 20.02.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА: Сместен  во  западниот дел на Банско  со преубав  поглед  на  Пирин планина ,Рила и Род...

p.p. in DBL 195€
167 20.02.2018 26.02.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.