29 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Bulgaria
Датум : 19.08.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ASTERA BANSKO - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот е лоциран во ски областа на Банско, на 30 мин. пешачење или 5 мин. возење до првата станица на го...

p.p. in DBL 162 19.08.2018 06.01.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Алпин е мал луксузен хотел, на само 50 метри од центарот на Боровец, еден од најпопуларните ски ресорт...

p.p. in DBL 104 19.08.2018 06.01.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

AMIRA - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотел „Амира“ бутик  хотел во Банско  е хотел со 5 * лоциран  во  подножието на планина...

p.p. in DBL 253 19.08.2018 06.01.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА: Сместен  во  западниот дел на Банско  со преубав  поглед  на  Пирин планина ,Рила и Род...

p.p. in DBL 99 19.08.2018 06.01.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Комплексот  Аспен ресот голф ски  се простира во подножјето на  Пирин  планина  во живоп...

p.p. in DBL 75 19.08.2018 06.01.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

CASA KARINA - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот е лоциран во подножјето на Пирин планина, во еден од најубавите и најмодерни бугарски ски ре...

p.p. in DBL 114 19.08.2018 06.01.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Белведере е комплекс од луксузни апартмани, со одличен изглед и удобност. Се наоѓаат во срцето на Ба...

p.p. in DBL 153 19.08.2018 06.01.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

CHATEAU - BB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот е во Канадски стил и е сместен во помирниот дел од Банско и нуди директен поглед кон планинат...

p.p. in DBL 80 19.08.2018 06.01.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

BREZA - HB Bulgaria, Borovets

ПОЛОЖБА: Бреза Хотел е лоциран во центарот на Боровец, на само 150 метри од ски лифтот, 330 метри од строгиот цент...

p.p. in DBL 97 19.08.2018 06.01.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

EMERALD - HB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Емералд Хотел е лоциран во подножјето на Пирин планина, на 1 минута пешачење од гондолата. Од центаро...

p.p. in DBL 145 19.08.2018 06.01.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 2

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.