43 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 19.02.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 28.02.2018

ЛОКАЦИЈА: МС Мабери е лоциран во Аланија, на 10 км од центарот на Аланија, 500 метри од Конакли и 110 км од Аеродром....

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА -40%

p.p. in DBL 450€
373 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ЛОКАЦИЈА: МС Парк е лоциран во Аланија, на 10 км од центарот на Аланија, 500 метри од Конакли и 58 км од Аеродром. С...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА -40%

p.p. in DBL 471€
386 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ЛОКАЦИЈА: Лонг Бич Хармони се наоѓа на растојание од 90 км до меѓународниот аеродром во Анталија. Аланија, омил...

p.p. in DBL 540€
478 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА :  Хотелот се наоѓа на растојание од 90 км до Анталија меѓународниот аеродром. А од  Аланиа  сам...

p.p. in DBL 540€
478 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ЛОКАЦИЈА: Лумос Делухс Ресортот оддалечен е 155км од аеродромот на Анталија, а од Аланија е на 25 км. УСЛУГА  UL...

p.p. in DBL 478€
403 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.03.2018

ПОЛОЖБА : Фрст Клас е лоциран на крајбрежјето на Аланија. Областа е опкружена со повеќе историски, забавни и п...

p.p. in DBL 415€
369 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Хотел Галакси се наоѓа 14 км од Аланија и 135 км од аеродромот во Анталија. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Ch...

p.p. in DBL 19.02.2018 За ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

AZURA DELUXE - UAI Turkey, Alanya

ПОЛОЖБА : Хотелот е на 22 км од Аланија, 98 км од аеродромот во Анталија  и 36 км од градот Манагват . УСЛУГА ULTRA ...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 25%

p.p. in DBL 553€
472 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Ројал Гарден Селект е сместен во Конакли-Аланија, на периферијата на планината Таурус, во непосредн...

p.p. in DBL 409€
364 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е на 30-минутно возење од Аланиа , а од Манагвад е оддалечен  помалку од 40 минути со автомоб...

p.p. in DBL 471 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 3

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.