41 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 16.09.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ПОЛОЖБА : Ресортот Алва Дона се наоѓа во областа Богаскент, на површина од 64 000 м2, 40 км.одалечен од Анталија Аер...

p.p. in DBL 804 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е сместен на 120.000 м2 површина, меѓу бујна вегетација. Центарот на Белек е оддалечен само 3 км, ...

p.p. in DBL 811 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа на  само 30 минутно возење од The Land of Legends Theme Park, и Анталија Ехпо центар. Аидинбеј Фе...

p.p. in DBL 622 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е само на 6 минути одалечен о плажата. Бесплатен паркинг. Калиста Ресорт е на 13 минути одалеч...

p.p. in DBL 1269 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 30.09.2018

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во областа Денизијака во Медитеранскиот регион, 43 км. од Анталија. Белек е 12 км. од...

p.p. in DBL 752€
677 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Посебен, луксузен, огромен хотел со приватен забавен парк распространет на голема површина, Риксос &...

p.p. in DBL 1032 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Корнелиа Делукс е лоциран во Белек, на 4 км од центарот, 35 км од Аеродром, 10 км од Кадрије и 45 км од гла...

p.p. in DBL 1106 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Корнелиа Дајмонд е хотел со 5 ѕвезди, изграден на површина од 200,000 м2. Од Аеродромот е оддалечен 40 км, а...

p.p. in DBL 1228 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Анталија Интернационалниот аеродром се наоѓа на 40 км. од Кристал Фемили Ресорт, а Анталија градот е ...

p.p. in DBL 672 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Кристал Параисо Верде Ресорт се наоѓа на 40 км. одалеченост од  Анталија Интернационалниот аеродр...

p.p. in DBL 618 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 2

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.