41 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 19.08.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ARMAS BELEK - AI Turkey, Belek

ЛОКАЦИЈА: Хотелот се наоѓа на 3 км од областа Белек и 35 км од аеродромот во Анталија.  СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h &...

p.p. in DBL 659 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е сместен на Учкум регионот од Белек голф центарот. Од  Анталија аеродромот е одалечен 35 к...

p.p. in DBL 876 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Ресортот е сместен во Белек, во областа Богаскент директно на Средоземното море. Од центарот на Беле...

p.p. in DBL 828 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Ултра луксузен хотел сместен во прекрасна зелена област, на површина од 110,000 м2 и 35 км оддалеченост о...

p.p. in DBL 1281 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Сантаи Фемили Ресорт е хотел со 5 ѕвезди, член на познатиот IC ланец. Лоциран е во Белек, на површина од...

p.p. in DBL 971 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.08.2018

ПОЛОЖБА : Кемпински е лоциран во областа Кадрије во Белек, на 25 км од Аеродром, 45 мин. од центарот на Анталија и ...

p.p. in DBL 1371€
1203 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во областа Белек  35 км. од аеродромот и 40 км. од центарот на Анталија. УСЛУГА ULTRA ...

p.p. in DBL 971 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во областа Белек, 35 км. од аеродромот и 45 км. од центарот на Анталија. УСЛУГА ULTRA ALL I...

p.p. in DBL 998 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во Серик, Анталија и е ексклузивно специјализиран за возрасни. Изграден е на површ...

p.p. in DBL 856 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во Белек, 35км од аеродромот во Анталија и 45км од центарот на Анталија. УСЛУГА ULTRA AL...

p.p. in DBL 2490 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 3

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.