39 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 27.05.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

CLUB SALIMA - AI Turkey, Kemer

ЛОКАЦИЈА: Лоциран во Гојнук, со површина од 84.000 м2, клуб Салима е вилиџ со 5 ѕвезди, на 27 км од античкиот град Фаз...

p.p. in DBL 563 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.05.2018

ПОЛОЖБА : Овој хотел е лоциран во Кемер, во срцето на туризмот на Анталија. Се наоѓа на 55 км од аеродромот и 38 км...

p.p. in DBL 601€
564 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е сместен во срцето на природата на Кемер, во близина на заливот Фазелис и Олимпос, опкружен ...

p.p. in DBL 601 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.05.2018

ПОЛОЖБА : Таурус планина зад хотелот, кристално чиста вода пред него. Кристал Флора е хотел со идеална локациј...

p.p. in DBL 601€
546 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.05.2018

ЛОКАЦИЈА: Хотелот се наоѓа во срцето на Кемер, на само минута од центарот. Од Аеродром е оддалечен 55 км. СМЕСТУ...

p.p. in DBL 524€
451 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Армас Каплан Парадајз е хотел со 5 ѕвезди лоциран во Текирова, на површина од 36.000 м2, помеѓу античкио...

p.p. in DBL 537 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.05.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран на 70 км од аеродромот во Анталија, 17 км од Кемер, Текирова, во непосредна близина на...

p.p. in DBL 741€
664 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 20.09.2018

ЛОКАЦИЈА: Хотелот има атрактивна локација покрај море и е лоциран на 6 км од центарот на Кемер и 46 км од Аеродр...

p.p. in DBL 550€
505 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 2

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.