44 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 19.02.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 28.02.2018

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран на сама плажа, на 50 метри оддалеченост од морето. Античкиот град Сиде е 5 км, водопа...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 35%

p.p. in DBL 689€
528 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Кристал Сансет е луксузен ресорт и Спа хотел кој е лоциран во Сиде, Анталија, 60 км оддалеченост од ае...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 30%

p.p. in DBL 588€
498 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : ХотелотсенаоѓавообластаКизилот, 12 км. одМанавгат и 72 км. одаеродромотвоАнталија. УСЛУГА  ULTRA ALL IN...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 25%

p.p. in DBL 519€
432 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 20.02.2018

ПОЛОЖБА : Ројал Алхамбра Палас е лоциран на површина од 60.000 м2 и е отворен од Јуни 2012. Оддалечен е 9 км од центар...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 25%

p.p. in DBL 740€
612 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 20.02.2018

ПОЛОЖБА : Ројал Таџ Махал е лоциран на површина од 40.000 м2 а е отворен од Јуни 2015. Оддалечен е 5 км од центарот на ...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 25%

p.p. in DBL 714€
593 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 20.02.2018

ПОЛОЖБА : Ројал Драгон е хотел со Кинеска архитектура, сместен на површина од 50.000 м2 и отворен во Април 2008. Одда...

p.p. in DBL 714€
617 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Барут Арум е фамилијарен хотел, лоциран веднаш покрај плажа на 3 км оддалеченост од Сиде-Анталија. На...

p.p. in DBL 829€
685 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.03.2018

ПОЛОЖБА : Комплетно нов и опремен, Сиде ла Гранд е лоциран на 55 км од аеродромот на Анталија и 5 км од античкиот ...

p.p. in DBL 491€
426 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Барут Соргун Сензатори е лоциран 4 км оддалеченост од Сиде , 67 км од аеродромот во Анталија и 77 км од ц...

p.p. in DBL 795€
653 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ЛОКАЦИЈА Хотел со 5 ѕвезди конструиран на самото крајбрежје, на 75 км оддалеченост од аеродромот, 13 км од Манав...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 30%

p.p. in DBL 643€
519 19.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.