47 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 21.02.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 28.02.2018

ЛОКАЦИЈА: Рај за одмор на само 55 км од Анталија, 200 м од приватната песочна плажа и конструиран на површина од 20...

p.p. in DBL 540€
431 21.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Овој луксузен и забавен хотел е отворен во 2007 година и е лоциран на 3 км оддалеченост од аеродромот в...

p.p. in DBL 602 21.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Отиум Еко Клуб е лоциран во Сиде, на 70 км оддалеченост од Аеродромот, 80 км од Анталија и 7 км од Сиде. П...

p.p. in DBL 547€
451 21.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ЛОКАЦИЈА: Сиден Корола е дел од истоимениот ланец на хотели и е лоциран во центарот на Кумкој, на 4 км од центар...

p.p. in DBL 491€
400 21.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Сиден Валентајн е нов хотел само за возрасни, совршен за парови. Отворен е во 2017 год. и се наоѓа на одд...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 25%

p.p. in DBL 555€
441 21.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот Сиде Алегриа е лоциран во Кумкој Мевкли, на 3 км оддалеченост од античкиот град Сиде, 7 км од ц...

p.p. in DBL 443€
390 21.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Ресортот е оддалечен на  60км од Аеродромот Газипаша и на 100км од Аеродромот Анталиа  Имате  б...

p.p. in DBL 533€
426 21.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е отворен во 1993 година и беше реновиран во 2015 година. Оддалечен е 75 километри од аеродромот, ...

p.p. in DBL 526€
452 21.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Кристал Адмирал е лоциран во Сиде Кизилот, Анталија и е препознатлив по неговата сјајна местоположб...

p.p. in DBL 450€
395 21.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Кристал Палас е хотел сместен на 22.000 m², 12 км. од Сиде, 55 км. од аеродромот во Анталија и 60 км. од нејз...

p.p. in DBL 588€
498 21.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 2

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.