63 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 28.11.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран на само 5 км оддалеченост од најблискиот град-Манавгат, 70 км од Аеродромот и 71 км од...

p.p. in DBL 761 28.11.2018 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Рома ресорт е лоциран во Сиде, Анталија, на 12 км оддалеченост од локалниот центар, 60 км од Анталија, 20 ...

p.p. in DBL 643 28.11.2018 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во областа Evrenseki, оддалечен 10км од Manavgat и 60 км од аеродромот во Анталија. УСЛУГА  ...

p.p. in DBL 923 28.11.2018 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во Сиде-Анталија, на површина од 17,000 м2 и на 12 км оддалеченост од Манавгат, 7 км од А...

p.p. in DBL 649 28.11.2018 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во Сиде-Анталија, на површина од 17,000 м2 и на 12 км оддалеченост од Манавгат, 7 км од А...

p.p. in DBL 634 28.11.2018 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Сиде Краун Серенити е одлична дестинација за парови и фамилии. Располага со површина од 18,000 м2 и пре...

p.p. in DBL 606 28.11.2018 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во областа Bingesik, 1км од Side, и 7км од Manavgat и 65км од аеродромот во Анталија.  УСЛУГА &nb...

p.p. in DBL 854 28.11.2018 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА :  Хотелот се наоѓа во областа Evrenseki, 7км од Side и 60км од Анталија.  УСЛУГА ALL INCLUSIVE   :   All inclusi...

p.p. in DBL 797 28.11.2018 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 4

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.