225 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 19.08.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ЛОКАЦИЈА: Ресортот е изграден во 1989, а последно реновиран во 2018. Лоциран е 5 км од историскиот центар на Сиде, 12 ...

p.p. in DBL 743 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 30.09.2018

ПОЛОЖБА : Атрактивниот Гранд Престиж ресорт нуди сместување во помирниот дел на Сиде. Римските урнатини, Амфи...

p.p. in DBL 731€
683 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот има атрактивна локација покрај море и е лоциран на 6 км од центарот на Кемер и 46 км од Аеродр...

p.p. in DBL 693 19.08.2018 15.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА :  Хотелот е лоциран во центарот на Кемер, 50км од аеродромот во Анталија.  УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE :&n...

p.p. in DBL 944 19.08.2018 15.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

  ЛОКАЦИЈА: Комплексот лоциран во Сиде, спојува два хотели на ланецот Барут, хотелот Акантус на сама плажа ...

p.p. in DBL 1088 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Даима Биз е модерен хотел лоциран во Кемер-Анталија, на 7 км оддалеченост од градскиот центар, 56 км о...

p.p. in DBL 686 19.08.2018 15.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во центарот на Кемер, 55 км од аеродромот во Анталија.  УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :...

p.p. in DBL 618 19.08.2018 15.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 30.09.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во областа Beldibi, на 45км од аеродромот во Анталија и на 20км од центарот на Кемер.  &nb...

p.p. in DBL 605€
571 19.08.2018 15.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 11

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.