168 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 18.02.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во областа Белек, 35км од од центарот на Анталија и 27км од аеродромот во Анталја. У...

p.p. in DBL 1057€
809 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.03.2018

ЛОКАЦИЈА: Одличен хотел со 5 ѕвезди на 30 км од аеродромот, 40 км од центарот на градот Анталија и 5 км од градот Б...

p.p. in DBL 505€
450 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот  лоциран  на Медитеранот во бујна природа, комфорен  и  луксузен, на 9 км од Манагва...

p.p. in DBL 581€
475 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Ројал Гарден Селект е сместен во Конакли-Аланија, на периферијата на планината Таурус, во непосредн...

p.p. in DBL 409€
364 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 20.02.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во областа Лара Кунду, 17 км. од центарот  на  Анталија  и 15 км од аеродоро...

p.p. in DBL 767€
632 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 20.02.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во областа Лара, 15 км. од аеродромот во Анталија и 17 км. од центарот на Анталија. Хоте...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 25%

p.p. in DBL 795€
653 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е на 30-минутно возење од Аланиа , а од Манагвад е оддалечен  помалку од 40 минути со автомоб...

p.p. in DBL 471 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Анталија  Аеродромот  е  на  55 км.  од хотелот  Туран  Принц,  а Анталија  ЕХПО &n...

p.p. in DBL 512€
455 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.03.2018

ПОЛОЖБА: Белконти е хотел со 5*, на сама плажа, на 1 км оддалеченост од центарот на Белек, 30 км од Аеродром и 15 км ...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 35%

p.p. in DBL 650€
524 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 30.04.2018

ПОЛОЖБА : Клуб Боран Маре е ресорт со 5 ѕвезди, оддалечен 35 км од Аеродром, 3 км од кањонот Гојнук и 8 км од Кем...

p.p. in DBL 602€
438 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 13

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.