206 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 27.05.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 31.05.2018

ПОЛОЖБА : Фрст Клас е лоциран на крајбрежјето на Аланија. Областа е опкружена со повеќе историски, забавни и п...

p.p. in DBL 454€
413 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.05.2018

ЛОКАЦИЈА: Мирада Дел Мар е хотел со 5 ѕвезди, лоциран во Кемер, на 35 км оддалеченост од Анталија, 9 км од центаро...

p.p. in DBL 707€
645 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Сиде Краун Серенити е одлична дестинација за парови и фамилии. Располага со површина од 18,000 м2 и пре...

p.p. in DBL 574 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Хотел Галакси се наоѓа 14 км од Аланија и 135 км од аеродромот во Анталија. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Ch...

p.p. in DBL 435 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот располага со 22.470 м2 и се наоѓа во Кадрие вилиџ, во близина на градчето Серик. Аеродромот е од...

p.p. in DBL 653 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Нашира ресорт е ексклузивен хотел со 5 ѕвезди, изграден на површина од 120,000 м2, лоциран на 75 км оддале...

p.p. in DBL 736 27.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Зена е резорт со 5 ѕвезди сместен на Средоземното крајбрежје на Кемер, на само 5 км од градскиот цент...

p.p. in DBL 563 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.05.2018

ПОЛОЖБА : Лоциран во Сиде, 9 км. од античкиот град Сиде. Пристаништето во Сиде е одалечено 9 км. исто и музејот во...

p.p. in DBL 576€
541 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.05.2018

ЛОКАЦИЈА: Сиде Ројал Парадајз е лоциран на 5 км оддалеченост од античкиот град Сиде, 6 км од храмот на Аполо, 9 к...

p.p. in DBL 505€
450 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

AZURA DELUXE - UAI Turkey, Alanya

ПОЛОЖБА : Хотелот е на 22 км од Аланија, 98 км од аеродромот во Анталија  и 36 км од градот Манагват . УСЛУГА ULTRA ...

p.p. in DBL 621 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 14

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.