206 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 27.05.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ПОЛОЖБА : Квинс Парк Гојнук е сместен во природа во Кемер во непосредна близина од Далас Рафтинг, водопадот и ...

p.p. in DBL 576 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Овој хотел е лоциран во кемер-Анталија, 1 час возење од Аеродромот, на сама плажа и на 3 км оддалеченос...

p.p. in DBL 601 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.05.2018

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во центарот на областа, директно поставен на плажа и оддалечен 70 км од Аеродром, 10 ...

p.p. in DBL 659€
552 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.05.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во областа Белек, 35км од од центарот на Анталија и 27км од аеродромот во Анталја. У...

p.p. in DBL 1128€
1083 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Одличен хотел со 5 ѕвезди на 30 км од аеродромот, 40 км од центарот на градот Анталија и 5 км од градот Б...

p.p. in DBL 646 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.05.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот  лоциран  на Медитеранот во бујна природа, комфорен  и  луксузен, на 9 км од Манагва...

p.p. in DBL 653€
632 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Ројал Гарден Селект е сместен во Конакли-Аланија, на периферијата на планината Таурус, во непосредн...

p.p. in DBL 544 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 06.06.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во областа Лара Кунду, 17 км. од центарот  на  Анталија  и 15 км од аеродоро...

p.p. in DBL 924€
855 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 06.06.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во областа Лара, 15 км. од аеродромот во Анталија и 17 км. од центарот на Анталија. Хоте...

p.p. in DBL 961€
851 27.05.2018 17.06.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 15

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.