168 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 18.02.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 28.02.2018

ЛОКАЦИЈА: Сириус Делукс е луксузен хотел со 5 ѕвезди, лоциран на 20 км оддалеченост од градскиот центар и 94 км о...

p.p. in DBL 560€
494 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во Сиде, на 61 км оддалеченост од Аеродромот на Анталија, 7 км од театарот во Сиде, 9 к...

p.p. in DBL 526€
392 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 20.02.2018

ПОЛОЖБА : Ројал Сегинус е распостелен на  површина од 70.000м2 и е отворен во мај  2017 год.Хотелот од  цента...

p.p. in DBL 714€
617 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА: Сиде Краун Саншајн има совршена локација во центарот на Гундогду, на 55 км оддалеченост од Аеродром, 12...

p.p. in DBL 533 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.03.2018

ЛОКАЦИЈА: Султан Сипахи е хотел со 4*, лоциран во Аланија, на 10 минути пешачење од градскиот центар, 50 метри од п...

p.p. in DBL 422€
355 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Старлаит   Хотелот  е  оддалечен  80 км  од Анталија аеродром (55 мин.) Хотелот  отворе...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 30%

p.p. in DBL 636 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Вотерсиде хотел е лоциран на 62 км оддалеченост од Аеродромот, 7 км од театарот Сиде, 7,3 км од водопадо...

p.p. in DBL 498€
388 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

KEMAL BAY - AI Turkey, Alanya

ПОЛОЖБА : Хотелот  Кемал Беј  е оддалечен 120 км  од аеродромот на Анталија. Аланиа е на 8 км од хотелот. ...

p.p. in DBL 436€
374 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 17

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.