222 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 16.09.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е сместен под планината Таурус и е оддалечен 98 км од Аеродром, 5 км од Авсалар и 28 км од Алани...

p.p. in DBL 605 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Шервуд Ексклузив кемер е хотел со 5 ѕвезди, лоциран во Кемер, Анталија, на 55 км оддалеченост од Аер...

p.p. in DBL 781 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Рајмар хотел е лоциран во Сиде, покрај море, на 90 км оддалеченост од Аеродром. СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот е ...

p.p. in DBL 668 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Овој хотел со 5 ѕвезди е лоциран во Лара-Анталија, на површина од 33.000 м2, на 10 км оддалеченост од Аерод...

p.p. in DBL 849 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Титаник Бич е лоциран во Лара, ан 10 км оддалеченост од Аеродром и 12 км од центарот на градот. СМЕСТУВ...

p.p. in DBL 957 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Идеална локација во Белек, на бреговите од Богаскент плажата на Медитеранското море. Шервоод  хот...

p.p. in DBL 700 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Трансатлантик е лоциран на 45 км од аеродром, 30 км од главниот град и 6 км од Кемер. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14...

p.p. in DBL 567 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Шервуд Гринвуд е лоциран во Кемер, Анталија. Отворен е во 1999 и последно реновиран во 2012 година. Од Аер...

p.p. in DBL 537 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Туи Меџик Лајф Масмави е хотел во Белек со одлична локација, на сама плажа, 2 км од центарот на Белек, ...

p.p. in DBL 928 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 20

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.