168 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 18.02.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа на само 45 км. од градот Анталија. Прикажувајќи ја прекрасната природа и историја на ...

p.p. in DBL 685€
593 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 20.02.2018

ПОЛОЖБА : Ројал Алхамбра Палас е лоциран на површина од 60.000 м2 и е отворен од Јуни 2012. Оддалечен е 9 км од центар...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 25%

p.p. in DBL 740€
612 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 20.02.2018

ПОЛОЖБА : Ројал Таџ Махал е лоциран на површина од 40.000 м2 а е отворен од Јуни 2015. Оддалечен е 5 км од центарот на ...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 25%

p.p. in DBL 714€
593 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 20.02.2018

ПОЛОЖБА : Ројал Драгон е хотел со Кинеска архитектура, сместен на површина од 50.000 м2 и отворен во Април 2008. Одда...

p.p. in DBL 714€
617 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Овој луксузен хотел е поставен на 186.000 м2 и е во непосредна близина на Текирова, 60 км од центарот на Ан...

p.p. in DBL 804€
660 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : На површина од 405 000 м2, овој ресорт со 5 звезди има 1000 м. приватна плажа како и 12 000м.Аква парк во тројан...

p.p. in DBL 1126 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа на само 18км до Алања градскиот центар, Ајдинбеј Голд Дреам Хотел е на 40 км од Водопа...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА -40%

p.p. in DBL 429€
349 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ЛОКАЦИЈА: Конкордиа Целес е хотел лоциран во областа Окучалар, на 85 км оддалеченост од Аеродром, 35 км од цента...

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 35%

p.p. in DBL 464€
382 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Барут Арум е фамилијарен хотел, лоциран веднаш покрај плажа на 3 км оддалеченост од Сиде-Анталија. На...

p.p. in DBL 829€
685 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

BARUT KEMER - UAI Turkey, Kemer

ПОЛОЖБА : Барут хотел е лоциран во Кемер-Анталија, 600 м оддалечен од центарот, 45 км од градот Анталија и 55 км од ...

p.p. in DBL 595€
503 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 3

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.