222 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 16.09.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ЛОКАЦИЈА: Прекрасен хотел кој се наоѓа веднаш на плажа и многу блиску до центарот на Кемер. Аеродромот е оддал...

p.p. in DBL 670 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во Сиде, на 61 км оддалеченост од Аеродромот на Анталија, 7 км од театарот во Сиде, 9 к...

p.p. in DBL 661 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Ројал Сегинус е распостелен на  површина од 70.000м2 и е отворен во мај  2017 год.Хотелот од  цента...

p.p. in DBL 917 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 30.09.2018

DEFNE DEFNEM - AI Turkey, Side

ЛОКАЦИЈА: Најновиот хотел на групацијата Дефне, лоциран на само 3 км оддалеченост од центарот на градот, 8 км о...

p.p. in DBL 578€
545 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА: Сиде Краун Саншајн има совршена локација во центарот на Гундогду, на 55 км оддалеченост од Аеродром, 12...

p.p. in DBL 663 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 30.09.2018

DEFNE DREAM - AI Turkey, Side

ЛОКАЦИЈА: Овој хотел припаѓа на групацијата Дефне, со одлична локација, оддалечен 8 км од центарот на Сиде и 60 ...

p.p. in DBL 691€
647 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 30.09.2018

DEFNE STAR - AI Turkey, Side

ЛОКАЦИЈА: Лоциран на прекрасна широка песочна плажа, Дефне Стар е хотел со одлична локација, оддалечен на 3 км ...

p.p. in DBL 719€
673 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Султан Сипахи е хотел со 4*, лоциран во Аланија, на 10 минути пешачење од градскиот центар, 50 метри од п...

p.p. in DBL 537 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Хотел со 5 ѕвезди лоциран во Сиде, на 3 км оддалеченост од археолошките урнатини на стариот Сиде, 9 км ...

p.p. in DBL 591 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Вотерсиде хотел е лоциран на 62 км оддалеченост од Аеродромот, 7 км од театарот Сиде, 7,3 км од водопадо...

p.p. in DBL 659 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 22

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.