225 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 19.08.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ПОЛОЖБА : Хотелот е комплетно нов и започнува со работа во Јуни 2017. Се наоѓа на 65 км оддалеченост од аеродромот...

p.p. in DBL 792 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е на  само 2км од центарот на Авсалари на 27км од центарот на Аланиа. Од аеродромот Анталиа ...

p.p. in DBL 720 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 10.07.2018

ПОЛОЖБА : Рај за одмор на само 55 км од Анталија, 200 м од приватната песочна плажа и конструиран на површина од 200...

p.p. in DBL 761€
684 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Ресортот е оддалечен на  60км од Аеродромот Газипаша и на 100км од Аеродромот Анталиа  Имате  б...

p.p. in DBL 740 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Ресортот е оддалечен на 60 км од Аеродромот Газипаша и на 100 км од Аеродромот Анталиа Ресортот нуди бе...

p.p. in DBL 937 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е само на 6 минути одалечен о плажата. Бесплатен паркинг. Калиста Ресорт е на 13 минути одалеч...

p.p. in DBL 1523 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.08.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоќа во областа Лара, 14 км. од аеродромот во Анталија би 16км. од центарот. УСЛУГА - ALL INC...

p.p. in DBL 808€
725 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е отворен во 1993 година и беше реновиран во 2015 година. Оддалечен е 75 километри од аеродромот, ...

p.p. in DBL 808 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 30.09.2018

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во областа Денизијака во Медитеранскиот регион, 43 км. од Анталија. Белек е 12 км. од...

p.p. in DBL 930€
828 19.08.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 7

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.