168 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 18.02.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

EB TILL 30.04.2018

ЛОКАЦИЈА: Ултра луксузен хотел сместен во прекрасна зелена област, на површина од 110,000 м2 и 35 км оддалеченост о...

p.p. in DBL 650 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Лоциран на периферијата на Сиде и на само 15 км источно од главниот град Анталија, Барут Хемера претс...

p.p. in DBL 781€
649 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран на 70 км од аеродромот во Анталија, 17 км од Кемер, Текирова, во непосредна близина на...

p.p. in DBL 609€
495 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во областа Лара Кунду, 15 км. од аеродромот во Анталија и 25 км. од центарот на градот....

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИА - 25%

p.p. in DBL 733€
557 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа на само 30км од Водопадите Манавгат, на 30мин возење до центарот на Аланиа. Аеродромо...

p.p. in DBL 560€
511 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Атрактивниот Гранд Престиж ресорт нуди сместување во помирниот дел на Сиде. Римските урнатини, Амфи...

p.p. in DBL 484€
408 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

  ЛОКАЦИЈА: Комплексот лоциран во Сиде, спојува два хотели на ланецот Барут, хотелот Акантус на сама плажа ...

p.p. in DBL 850€
695 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 28.02.2018

ПОЛОЖБА : Холидеј Гарден ресорт е лоциран во Окурчалар-Аланија, на 85 км оддалеченост од Аердромот, 25 км од Сиде...

p.p. in DBL 395€
337 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.03.2018

ПОЛОЖБА : Хотелот Гранд Парк Кемер е лоциран во Белдиби, на 10 км оддалеченост од центарот на Кемер, 40 км од Аеро...

p.p. in DBL 505€
450 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ
EB TILL 31.03.2018

ЛОКАЦИЈА: АјСи Грин Палас е лоциран во Лара-Анталија. Поседува 93.000 м2 и е оддалечен 15 км од Аеродромот и 25 км од ...

p.p. in DBL 729€
654 18.02.2018 06.05.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 9

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.