222 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Turkey
Датум : 16.09.2018
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во областа Лара, 11 км. од аеродромот во Анталија и 15 км. од центарот на градот. УСЛУГ...

p.p. in DBL 1066 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во областа Лара, 10 км. од аеродромот во Анталија и 15 км. од центарот на градот. Хотел...

p.p. in DBL 1072 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Ултра луксузен хотел сместен во прекрасна зелена област, на површина од 110,000 м2 и 35 км оддалеченост о...

p.p. in DBL 1079 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Лоциран на периферијата на Сиде и на само 15 км источно од главниот град Анталија, Барут Хемера претс...

p.p. in DBL 876 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Фантазиа Делукс е лоциран на 65 км оддалеченост од аеродром, 7 км од центарот на Кемер, 500 метри од нај...

p.p. in DBL 828 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран на 70 км од аеродромот во Анталија, 17 км од Кемер, Текирова, во непосредна близина на...

p.p. in DBL 801 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во областа Лара Кунду, 15 км. од аеродромот во Анталија и 25 км. од центарот на градот....

p.p. in DBL 862 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа на само 30км од Водопадите Манавгат, на 30мин возење до центарот на Аланиа. Аеродромо...

p.p. in DBL 666 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

ЛОКАЦИЈА: Ресортот е изграден во 1989, а последно реновиран во 2018. Лоциран е 5 км од историскиот центар на Сиде, 12 ...

p.p. in DBL 616 16.09.2018 За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 10

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.