Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот се наоѓа во областа Karaburun, 25км од Сиде, 35км од Аланија и 90км од аеродромот во Анталија. 

УСЛУГА ALL INCLUSIVE   :  
Се вклучено-шведска маса за појадок, доцен појадок, утринска ужина, ручек, попладневна ужина, вечера, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до 24.00 ч., A’la Carte ресторани со претходна резервација и само еднаш за време на престојот. Увозните пијалоци, свежо цедени сокови, сите пијалоци во Диско клубот, пијалоци во лоби барот после 24.00 часот, флаширани пијалоци, сладолед, коктели, еспресо и капучино се наплатуваат. 

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours .Достапни се стандардни соби, фамилијарни соби и свити. Сите се едноставно декорирани но модерни, и комплетно опремени за задоволување на сите основни потреби.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Хотелска плажа со камчиња, со лежалки, чадори за сонце и пешкири кои не се наплатуваат.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Отворен и затворен базен за возрасни и деца, 3 лизгалици, Турска бања, сауна, фитнес, пинг понг. Масажа, џакузи , билијард, спортови на вода дополнитело се наплатуваат. Забавна програма во текот на денот, натпревари и шоу програма навечер. Мини клуб за деца со дневна и вечерна програма. 

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.