Ново пребарување

Локациаја:

Држава:

Tурција

Тргион:

Keмер

Ресорт:

Белдиби

Aеродром:

40км од аеродром на Анталиј .

Растојание од најблизок центар 10 км од Кемер.

 

Сместувачки услови:

Сместување со животни:

Не

Соби за пушачи:

Пушењето е забрането во соба.

   

Плажа:

Крпи:

Бесплатно

Лежалки за храна 

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

   

Плажа:

Сопствена плажа со ситен песок.

Вечерни програми

 Да

Диско:

Бесплатно

       

Ресторант и бар:

A la carte ресторанти/бифе

Пеперминт A'La Carte ресторнат(Италијанска кујана со скара), реб.време18: 30-21: 00. 
Ресторантот е со доплата од 7 еур по особа, резервација на барање.

Бар:

Лоби Бар нон_стоп отворен. 
Базен Бар10: 00-24: 00. 
Курт Бар 10: 00-22: 00. 
Сервис Бар12: 30-14: 00/18: 30-21: 00. 
Диско Бар (со доплата) 23: 30-02: 00.

Диетно мени:

Бесплатно.

Распоред на оброци во главен ресторант

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок 10: 00-11: 00, ручек12: 30-14: 00, вечера18: 30-21: 00. 
Закуските се достапни нон – стоп.

Концепт:

All Inclusive

Детали:

Концептот на all-inclusive е валидежн од  10:00 до 24:00, вклучува и локални пијалоци. 
Со наплата увозни пијалоци, цедени сокови, флаширани пијалоци.

Услуги:

Детски ктевет:

бесплатно

Детски стол во ресторант:

достапен

Паркинг

бесплатен

Mини клуб:

достапен

Базен:

достапен

Wi-Fi 

бесплатен

Бербер:

со наплата

Гувернанта 

бесплатен

Детали:

Wi-Fi is бесплатен во лоби и во соби.
Мини клуб за деца од 4-12 год, раб.време од 10: 00-18: 00.
1 надворешен базен со свежа вода (беззтоплување) 750 м2. 
1 внатрешен базен со свежа вода, незатоплен,100 м2. 
2 тобогани, раб.време 10: 00-12: 00/14: 00-16: 00.

Спа центар:

Хамам:

бесплатно

Сауна:

бесплатно

Maсажа:

со наплата

Спортови:

Водени спортови:

со наплата

Билијард:

со наплата

Сурфање:

со наплата

Теретана:

бесплатно

Пинг - понг:

бесплатно

Одбојка на плажа:

бесплатно

Одбојка:

бесплатно

   

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
12:30 - 14:00 Ручек
12:00 - 16:00 Сладоледи
11:00 - 18:00 Саткарница
18:30 - 21:00 Вечера
Некои локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни од 10 часот наутро до полноќ. Мини барот во соба има само вода на пристигнување, за натамошна дополна се наплаќа.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. На располагање се скара ресторан и италијански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Сауна, лоби бар, рецепција, диско бар (бесплатно од 23:30 до 00:00, со наплата од полноќ до 02 часот), главен ресторан, интернет (во лоби, јавниот простор и соба), паркинг, базени, фитнес центар, одбојка на плажа, пинг понг, пикадо.
Со доплата: Свежо цедени сокови, доктор, телефон и факс, рента на автомобили, сеф, хемиско чистење, перална, фризер, менувачница, масажи, пилинзи, салон за убавина, спа третмани, билијард, моторни спортови, бебиситер.

 

 

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.