Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот Гранд Парк Кемер е лоциран во Белдиби, на 10 км оддалеченост од центарот на Кемер, 40 км од Аеродромот во Анталија и 25 км од главниот центар. Сместен е на сама плажа.

УСЛУГА - ALL INCLUSIVE  :
Концептот вклучува доручек, доцен доручек, ручек и вечера по принцип на шведска маса со интернационална кујна, како и чај, кафе, закуски, благо во слаткарницата, сладолед, детско и вегетаријанско мени. Сите домашни алкохолни и безалкохолни пијалоци се вклучени. Интернетот во лобито и сите јавни простории е бесплатно.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Гранд Парк располага со вкупно 305 соби или 612 кревети. Достапни се стандардни и фамилијарни соби, сите комплетно опремени и модерно декорирани.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Приватната плажа со песок и чакал е лоцирана на само 2 минути пешачење од хотелот. Располага и со надворешен базен, детски базен, базен со 2 тобогани и внатрешен базен. Во услугата се вклучени чадори, лежалки и крпи за на плажа.

СПОРТ И ЗАБАВА :
За најмалите гости достапен е мини клуб, игралиште и мини диско. Возрасните можат да уживаат на плажа, во фитнес центар, различни активности во текот на целиот ден, спортски активности, игри и натпревари со анимационен тим кој ќе Ве забавува постојано. Професионални шоуа и музика во живо се организира за вечерна релаксација.

СПА ЦЕНТАР  : 
На располагање се разни видови на третмани и терапии. Опуштете се во хамамот и сауната, или доплатете за некоја посебна масажа или третман за убавина.

 

grandparkkemer.com

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
12:30 - 14:00 Ручек
12:00 - 16:00 Сладоледи
11:00 - 18:00 Саткарница
18:30 - 21:00 Вечера
Некои локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни од 10 часот наутро до полноќ. Мини барот во соба има само вода на пристигнување, за натамошна дополна се наплаќа.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. На располагање се скара ресторан и италијански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Сауна, лоби бар, рецепција, диско бар (бесплатно од 23:30 до 00:00, со наплата од полноќ до 02 часот), главен ресторан, интернет (во лоби, јавниот простор и соба), паркинг, базени, фитнес центар, одбојка на плажа, пинг понг, пикадо.
Со доплата: Свежо цедени сокови, доктор, телефон и факс, рента на автомобили, сеф, хемиско чистење, перална, фризер, менувачница, масажи, пилинзи, салон за убавина, спа третмани, билијард, моторни спортови, бебиситер.

 

 

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.