Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Хотелот се наоѓа во Камјува, на 5 км од Кемер и 60 км оддалеченост од Аеродром.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Располага со вкупно 186 соби. Сите имаат свој балкон и се соодветно опремени во модерен стил. Достапни се повеќе типови за разни формации на фамилии.

УСЛУГА- ULTRA ALL INCLUSIVE:
Главниот ресторан ги служи главните оброци врз база на шведска маса со интернационална и традиционална кујна. Баровите Ви ги нудат сите локални и добар дел увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци. Мали оброци, благо, чаеви и кафиња се бесплатни. Можете да вечерате по мени во а ла карт ресторан, неопходна е само резервација. Свежо цедените сокови, пијалоците во диско, енергетските пијалоци и увозните согласно концептот се наплаќаат.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Приватната плажа се наоѓа на 150 метри оддалеченост од хотелот. Располага со бесплатни чадори, лежалки и крпи за на плажа. Хотелот има одвоени базени за деца и возрасни.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Караоке, пикадо, друштвени натпревари, шоуа и анимации во текот на целиот ден, музика во живо, фитнес центар, спа центар, игри на плажа, игри во базен, мини клуб, игралиште, забава за најмалите.

СПА ЦЕНТАР:
Нуди сауна, третмани за лице и тело, повеќе типови масажи и третмани за убавина.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.