Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Хотелот е лоциран на сама плажа, на 50 метри оддалеченост од морето. Античкиот град Сиде е 5 км, водопадите на Манавгат 10 км и главниот град Анталија 60 км оддалечен од областа.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Кирман Сидемарин располага со 5 ката, 850 легла распоредени во 320 соби. 240 од нив се стандардни и 80 фамилијарни со поглед на море, базен или копно.

УСЛУГА- ALL INCLUSIVE:
Алкохолните и безалкохолни пијалоци се бесплатни од 10 до 02 часот. Свежо цедените сокови и енергетски пијалоци се наплаќаат. Главниот ресторан служи доручек, ручек и вечера врз база на шведска маса. Достапни се и бар на плажа, бар покрај базен и приватна дискотека.

ПЛАЖА И БАЗЕНИ:
Приватната плажа е пред самиот хотел, опремена со бесплатни чадори, лежалки и крпи. Уживајте покрај 2 главни базени под отворено небо или спа базен во внатрешноста на хотелот.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Целодневна анимација, спортски центар, зебра танци, водна гимнастика, ватерполо, пикадо, пинг понг, тениско игралиште и бесплатна опрема, одбојка на плажа, кошарка, мини фудбал, Playstation, билијард, куглање, интернет кафе, соба за игри, џет ски, пловење со бротче, тобогани, параглајдерство, музика во живо, караоке.

СПА ЦЕНТАР:
Уживајте во Турска бања, сауна или парна бања. Опуштете се со масажа и разгалете се со некој од стручните третмани за релаксација и убавина.

 
 
www.kirmanhotels.com/sidemarin/default-en.html.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок                               
10:00 - 10:30 Доцен појадок
12:30 - 14:30 Ручек
12:00 - 16:00 Ресторан на плажа
18:30 - 20:00 Детско мени
15:00 - 17:00 Вафли, палачинки и сладоледи
19:00 - 21:00 Вечера
21:30 - 02:00 Ноќен оброк
02:00 - 07:00 Ноќен појадок
10:00 - 18:00 Кафе и колачи
24/7 Беби корнер

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се азиски, отомански и медитерански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Спортски центар, аеробик, зебра танци, пикадо, пинг понг, тениско игралиште и опрема, одбојка на плажа, кошарка, мини фудбал, интернет во лоби.
Со доплата: Playstation, интернет кафе, интернет во соба, осветлување на тениско игралиште, џет ски, фризер, доктор.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.