Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Нокс Ин хотел е лоциран во Аланија, на 120 км оддалеченост од аеродромот, 12 км од градскиот центар и 200 метри од морето.

УСЛУГА -  ALL INCLUSIVE  :
Услугата е достапна до 00:30 часот. Главниот ресторан служи доручек, доцен доручек, ручек, вечера и доцна вечера по принцип на шведска маса со вкусна интернационална храна. Во услугата се вклучени кафе, чај и закуски. Сите безалкохолни и алкохолни пијалоци се бесплатни и се служат меѓу 10 и 23 часот. Мини барот во соба се надополнува секој ден со вода бесплатно, а исто Ви се овозможени и услугите: будење, чување багаж и интернет низ целиот хотел.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот располага со вкупно 150 соби поделени на стандардни и фамилијарни. Сите се комплетно опремени и удобни, соодветни за вистински одмор.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
До приватната песочна плажа ќе стигнете за 5 минути пешачење. Оддалечена е 200 метри и поседува Сино знаме, лежалки и чадори за Ваше уживање. Хотелот располага и со надворешен базен со лизгалки и внатрешен сезонски базен.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
На располагање се водни спортови во близина, игралиште, кошарка, соба за игри (билијард, пинг понг), одбојка на плажа, барови во самиот хотел и забава преку ден и навечер. Лунапаркот на Аланија е оддалечен 7,3 км, а Аквапаркот 9,3 км. 

СПА ЦЕНТАР  :
Спа центарот Ви овозможува уживање во сауна, релакс простор со лежалки, Турска бања, масажи со пена и внатрешен базен (сезонски). Веднаш во близина се наоѓа и фитнес просторот соодветно опремен со справи за вежбање.

 

noxinnhotel.com

 

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ
07:30 - 10:00 Доручек
10:00 - 10:30 Доцен доручек
12:30 - 14:00 Ручек
12:30 - 16:00 Мали оброци
16:30 - 17:30 Колачи, чај и кафе
19:00 - 21:00 Вечера
Некои локални алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни од 10 до 23 часот. Сите увозни пијалоци и свежо цедени сокови се доплаќаат. Мини барот се полни со вода секој ден.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Лифт, лоби бар, бар на плажа, интернет, менувачница, соба за багаж, фитнес центар, кошарка, тобогани, анимација, пинг понг.
Со доплата: Масажи, доктор, фото сервис, бар на плажа, бутици, мини маркет, перална, телефон, факс, фризер, свежо цедени сокови, гифт шоп, масажи, пилинзи, билијард, бебиситер.

 

 

 

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.