Ново пребарување

Локација:

Држава:

Турција

Регион:

Сиде

Област:

Кумкој

Аеродром:

64 км.

Оддалеченост од центар:

4км до Сиде.

Оддалеченост од море:

300 метри.

Услови за сместување:

Сместување со домашни миленици:

Не е дозволено.

Check-in/ Check-out : 

Влез во соба во 14:00 часот на денот на пристигнувањето. Напуштање на соба во 12:00 часот на пладне на денот на заминување.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба не е дозволено.

Плажа:

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна песочна плажа (на 300 метри од хотелот).

Вечерни програми

Достапни.

Влез во море:

Камчиња (на места големи камења).

Детали:

 Анимациониот тим се состои од 6 луѓе.

Ресторани и барови:

А ла карт ресторани:

Турски ресторан. Италијански ресторан.
Работно време: 19:00-21:00. 
Можна е една бесплатна посета во еден од рестораните.
Потребна е резервација.

Барови:

Лоби бар: 10:00-24:00. 
Бар на базен: 10:00-24:00. 
Бар на плажа: 10:00-17:30. 
Снек бар: 10:00-17:00. 
Диско бар: 23:00 - 02:00.

Диетално мени:

Бесплатно.

Распоред во главниот ресторан:

Појадок 07:00-10:00, ручек 12:30-14:00, чај и благо (во снек бар) 15:30-16:30, вечера 19:00-21:00, доцна вечера 23:00-23:30.

Концепт:

 All Inclusive

Дополнително:

Концептот е валиден од 10:00 до 00:00 часот, и вклучува локални пијалоци.
Со доплата: Увозни пијалоци, свежо цедени сокови.

Услуги:

Детско креветче:

Бесплатни.

Детски столчиња во ресторан:

Бесплатни.

Амфитеатар:

Бесплатен.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Бербер:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Доктор:

Со доплата.

Детали:

Интернетот е бесплатен во лоби и покрај базен.
3 базени на отворено со свежа вода (без греење).
1 базен на затворено со свежа вода (отворен во зимска сезона).

Спа центар:

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Со доплата.

Масажи:

Со доплата.

Спорт:

Водни спортови:

Со доплата.

Билјард:

Со доплата.

Сурфање:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

   
   

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
12:30 - 14:00 Ручек
12:30 - 15:00 Мини оброци 
15:30 - 16:30 Чај и кафе
19:00 - 21:00 Вечера
23:00 - 24:00 Супа
Некои локални алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни од 10 часот наутро до полноќ. Мини барот во соба се дополнува секој ден со кока кола, вода, фанта и пиво.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатна услуга еднаш во 7 дена. Достапни се италијански и отомански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ
Бесплатно:
Паркинг, главен ресторан, лоби бар, интернет секаде, базен, фитнес центар, пинг понг, пинг понг, пикадо, сладоледи, лежалки, душеци и чадори, приватна плажа.
Со доплата: Спа центар, интернет кафе, свежо цедени сокови, хемиско чистење, рента на автомобили, фризер, телефон и факс, менувачница, маркет, доктор, перална, соба за состаноци.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.