Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Армас Каплан Парадајз е хотел со 5 ѕвезди лоциран во Текирова, на површина од 36.000 м2, помеѓу античкиот Фазелис и Олимпос, со одличен поглед кон планината Татали.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Убави, модерни, комплетно опремени со доза на традиционална декорација, собите се поделени на неколку типови со цел најдобро сместување на секое семејство.

УСЛУГА- ALL INCLUSIVE:
Оброците и пијалоците се служат во главниот ресторан, а ла карт ресторанот и од страна на 3 барови со различно работно време. Локалните алкохолни и безалкохолни пијалоци се служат бесплатно на точење, а вклучени се и кафиња, сокови, коктели и овошје. За вечера по мени со традиционални турски специјалитети е отворен а ла карт.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Плажата е оддалечена 300 метри од хотелот и располага со приватни чадори и лежалки. Достапни се и 5 базени за деца и возрасни, како и 3 тобогани.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Одбојка на плажа, тенис, пинг понг, фитнес, игри во базен, диско, целодневна анимација, вечерни шоуа, музика во живо, спа центар, игри во базен, игри на песок, водни спортови, мини клуб за деца.

СПА ЦЕНТАР:
Уживајте во турска бања, сауна или релаксирајте се со масажа или третман изведени од вистински професионалци.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07.00 - 10.00 Појадок
12.00 - 17.00 Мали оброци
12.30 - 14.00 Ручек
15.00 - 16.00 Сладолед
12.00- 16.00 Ѓозлеме
19.00 - 21.00 Вечера
23.00 - 00.00 Доцна супа

А ЛА КАРТ РЕСТОРАН:
Достапен е 1 а ла карт со Турска кујна (се наплаќа).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Турска бања, сауна, сладолед, фитнес центар, анимации, базени, тобогани, локални пијалоци, игри на плажа и базен, пинг понг, пикадо.
Со доплата:Масажи, перална, мини маркет, доктор, интернет конекција.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.