Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Ултра модерен хотел, изграден на сама плажа, на територија од 60.000 м2, на оддалеченост од 27 км од Аеродромот, 35 км од центарот на Анталија и само 4 км од центарот на Белек.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Главниот ресторан служи доручек, ручек и вечера по отворено мени со интернационална храна на избор. На располагање е и посебен ресторан кој работи 24/7 и приложува Турска и интернационална кујна и специјалитети. Достапни Ви се и винска куќа, слаткарница, 3 барови и дискотека. Сите чадори, лежалки и душеци околу базените и на приватната плажа се вклучени во услугата.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
297 соби или 598 легла вкупно, распоредени на 9 ката кои располагаат со 4 лифтови. Собите се ултра модерно декорирани, комплетно опремени и удобни.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Песочната плажа е оддалечена само неколку чекори, комплетно е опремена и долга 250 метри. Хотелот располага со главен базен, релакс и детски базен.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Во ултра ал инклузив услугата се вклучени: фитнес, табла, карти, шах, тениско игралиште (со претходна резервација), кошарка, одбојка на плажа, пинг понг, пикадо, мини клуб (4-12 годишни деца), дневна и вечерна анимација пред хотелот, музика во живо, ауто парк и интернет низ целиот хотел.

СПА ЦЕНТАР:
Во Елеганс Селектум Спа ќе го обновите и телото и духот благодарение на сауната, парна бања, Турска бања, релакс соба, фитнес, џакузи и базен бесплатно. Со доплата, имате прилика да уживате во некоја од понудените масажи, третмани за убавина, па и маникир и педикир.

 

www.selectumhotels.com

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 11:00 Доручек
12:30 - 16:00 Снек ресторан
12:30 - 14:30 Ручек
18:30 - 21:30 Вечера
19:00 - 23:00 А ла карт ресторани
24/7 Лоби бар
24/7 Селект бар
Некои локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се служат бесплатно 24/7. Сите вина и свежо цедени сокови се наплаќаат (освен за доручек).

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Светска кујна (со доплата), Риба и морска храна (со доплата), Суши и Тепанјаки (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно: Парна бања, сауна, бежичен интернет, бар на базен, снек бар, бар на плажа, диско, лоби бар, паркинг, библиотека, пинг понг, кино, фитнес центар, одбојка на плажа, аеробик, пикадо, тениско игралиште, анимација, внатрешен базен, фудбалско игралиште, Џакузи, електронски игри, тбогани (3 за деца), кошарка, детски базен (мини тобогани), мини клуб и мини базен.
Со доплата: Собна услуга, соба за игри, бутик, маркет, телефон, факс, осветлување за тениско игралиште, доктор, свежо цедени сокови, хемиско чистење, изнајмување автомобили, фризер, перална, моторни спортови на вода, тениски курсеви, билијард, куглање, масажи, пилинзи, третмани за нега и убавина, бебиситер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.