Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Кемер

Област:

Белдиби

Аеродром:

45 км

Карактеристики на сместувањето

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

2 стандардни соби соби.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна плажа со песок и камчиња (на 200 метри од хотелот)

Влез во море:

Камчиња.

Детали:

Хотелот и плажата ги дели пат.

Забава

Вечерни програми:

Достапни.

Дневни активности:

Достапни.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 6 луѓе.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Доктор:

Со доплата.

Менувачница:

Достапна.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување автомобил:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Детали:

Интернетот е достапен во хотел и во соби.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Изнајмување бебешки колички:

Не се достапни.

Дадилка:

Со доплата.

Детали:

Мини клуб за деца од 4 до 12 години, со работно време од 10:00-12:30 и 15:00-17:30 часот. 
Надворешни и внатрешни базени. 
Мини диско. 
Бебиситер на барање. ($ 25 / час). 
Во главниот ресторан можете да користите блендер и микробранова.

Базени

Внатрешен базен:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

2 базени на отворено со свежа вода (без греење) од 650 м2 и 95 м2.. 
1 внатрешен базен од 75 м2.
3 тобогани со работно време од 10:00-12:00 и 14:00-16:00.

Спа центар

Спа центар:

Со доплата.

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Нуркање:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

А ла карт ресторани:

Италијански ресторан (30 долари по лице). Турски ресторан (30 долари по лице). 
Потребна е резервација.

Барови:

Лоби бар 10:00-24:00. 
Бар на базен 10:00-24:00. 
Ирски Паб 17:30-03:00. 
Бар на плажа 10:00-17:00. 
Витамин бар (со доплата) 10:00-21:00. 
Фокси бар 20:00-23:00.

Диетално мени:

Бесплатно.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00-09:30, доцен појадок 09:30-10:00, ручек 12:30-14:30, мали оброци (во барот на плажа) 12:00-16:00, вечера 19:00-21:00, доцна вечера 23:00-02:00.

Концепт:

Ultra All Inclusive

Детали:

Концептот е валиден од 07:00 до 03:00 часот, вклучува локални пијалоци, одредени увозни пијалоци и сладолед.
Со доплата: Свежо цеден сок, шампањ, алкохолни пијалоци од 12 години, вино и енергетски пијалоци.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.