Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Александар Спа е лоциран во областа Почивачка, на 4 км оддалеченост од ски лифтот и 3 км од градскиот центар.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
На располагање се 20 стандардни соби, 30 студија и 10 апартмани. Студијата и апартманите се луксузно опремени и модерно декорирани. На барање, може да се постави и дополнителен лежај.

УСЛУГА:
Во Пири хотел, веднаш до Александар Спа, е отворен одличен ресторан кој ќе ве услужи со коктели и вкусни јадења, подготвени под домашно бугарско и интернационално мени. Лоби барот е достапен за кафе, чај и топли напитоци.

СПА И АКТИВНОСТИ:
На само 800 метри е отворен базен со лековити минерални води. Од Александар Спа е овозможен постојан превоз преку ден. Пирин Хотел е достапен за Спа услуги, меѓу кои внатрешен базен, сауна, парна бања и лековити програми и терапии.

*Интернетот е бесплатен.

*Достапен е бесплатен приватен паркинг.

 

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.