Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Алпин е мал луксузен хотел, на само 50 метри од центарот на Боровец, еден од најпопуларните ски ресорти во Бугарија. Сите барови и забавни локации се наоѓаат околу самиот хотел.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Хотелот нуди 4 соби, еден апартман, 2 студија со балкон и прекрасна планинска глетка, како и 8 вили лоцирани во холидеј вилиџот.

УСЛУГА:
Имате можност да пробате вкусни специјалитети од бугарската и европска интернационална кујна. Работи до полноќ. Во околината имате поголем избор на барови и локали за топол напиток или мал оброк.

СПА И АКТИВНОСТИ:
Во Спа центарот на Алпин можете да уживате во некоја од големиот каталог на масажи, ароматерапии, третмани со есенцијални масла, топло џакузи, парна бања, амам или сауна. Хотелот нуди и сноуборди и опрема за скијање, располага со ски школа, а овозможува и сефовско чување на вредните работи.

*Бесплатен интернет во јавните простории.

*Достапен е приватен бесплатен паркинг.

 

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.