Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА
Клуб Конакли е лоциран во Аланија, на 3 км од центарот на Конакли и 120 км од Аеродром. Основан е во 2009 а последно реновиран во 2014.

СМЕСТУВАЊЕ
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Клуб Конакли се состои од 5 згради со 6 спрата и лифт. Дополнително има 4 вили. Достапни се 197 стандардни соби, 11 фамилијарни, 13 конект соби и 2 соби за лица со хендикеп. Се чистат секој ден, а постелнина се менува на секои 3 дина.

УСЛУГА-ALL INCLUSIVE
Главниот ресторан служи појадок, доцен појадок, ручек, вечера и ноќни закуски по отворено мени. Понудедни се и закуски на плажа, време за чај и кафе и мали оброци во текот на денот. Локалните алкохолни и безалкохолни пијалоци се вклучени во услугата (на точење).

ПЛАЖА И БАЗЕНИ
Плажата се наоѓа преку улица и е јавна плажа со Сино знаме, песочна со камчиња и камчест влез во морето. Обезбеден е бесплатен превоз до плажа 8 пати во текот на денот. Конакли располага со 3 надворешни и 2 внатрешни базени (детскиот е одделен), како и Аквапарк за забава.

СПОРТ И ЗАБАВА
Спа центар, салон за убавина, интернет кафе, амфитеатар, продавници, фитнес центар, пинг понг, аеробик, компјутерски игри, билијард, тениско игралиште, целодневна анимација, диско, мини клуб, игралиште, детски базен, спортови на вода.

СПА ЦЕНТАР
Спа центарот вклучува соби за масажа, просторија за фитнес, турска бања, сауна и Џакузи.

 

www.clubkonaklihotel.com

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.