Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Туи Меџик Лајф Масмави е хотел во Белек со одлична локација, на сама плажа, 2 км од центарот на Белек, 7 км од Кадрије и 45 минути од Аеродромот.

СМЕСТУВАЊЕ
Чисти и удобни соби, комплетно опремени за релаксиран одмор. Поделени се во 2 области, вилиџ простор и главна хотелска зграда.

УСЛУГА-УЛТРА АЛЛ ИНКЛУСИВ
Главниот ресторан служи доручек, ручек и вечера врз база на шведска маса. Локалните алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни од 07 наутро до 2 часот по полноќ. Отворени се и 4 а ла карт ресторани кои служат по мени. За пијалоци, имате достапни 5 барови и слаткарница.

ПЛАЖА И БАЗЕН
Хотелот поседува приватна песочна плажа опремена со лежалки, чадори и крпи. Располага со еден главен надворешен базен, Спа внатрешен и базен за деца.

СПОРТ И ЗАБАВА
Пикадо, бочиа, игри во базен, аеробик, изи степ, аква фитнес, танци, аеробик, пилатес, бекфит, салса, тенис, стрелаштво, бекфит, велосипедизам, одбојка на плажа, кану, анимација за деца и возрасни, вечерни забави, фитнес центар, Спа центар, сурфање, куглање, детски клуб, мини диско.

СПА ЦЕНТАР
Спа центарот располага со соби за масажа, внатрешен базен, фитнес центар, салон за убавина, амам, сауна, и соба за релаксација.

 

www.magiclife.com/en/en/home

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
11:00 - 16:00 Попладневни закуски
13:30 - 15:00 Ручек
18:30 - 21:00 Вечера
24/7 Вундербар
Закуски и пијалоци се достапни нон-стоп, преку ден и навечер.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ
Неопходна е резервација и доплата. На располагање се јапонски, турски и ресторан за морска храна.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ
Бесплатно:
Целодневна анимација, мини клуб, зони со бесплатен интернет, сауна, парна бања, фитнес центар, Аквапарк со 7 тобогани, 7 надворешни базени, тениски игралишта, соба за игри, одбојка на плажа, фудбал, забави на плажа.
Со доплата: Масажи, голф терени, перална, доктор, фризер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.