Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот се наоѓа на само 18км до Алања градскиот центар, Ајдинбеј Голд Дреам Хотел е на 40 км од Водопадот Манавгат, а на одалеченост од Анталија Аеродромот 110 км.

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE   :  
Покрај бифе-ресторанот кој нуди појадок, ручек и вечера, можете да најдете закуска-ресторан и турски печива на чајанката. А ла карт рестораните вклучуваат Отоманска, Медитеранска и Азиска кујна. Баровите служат освежителни пијалоци.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours . 
Хотелот нуди: Стандард Соби, Економски стандардни соби и Фамилијарни Соби, како и соби за лица со посебни потреби.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Овој хотел нуди забава покрај надворешниот базен, спа центар и своја приватна плажа.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Спа центарот вклучува Турска бања, сауна, надворешен базен и фитнес соба, како и масажа.Тенис, билјард, пикадо исто така и детско игралиште.

СПА ЦЕНТАР  : 
Спа центарот изобилува со пријатна, топла и ултра луксузна атмосфера и професионален тим. Дел од понудата се млечната бања на Клеопатра, џакузи, хамам, сауна, парна бања, турска бања, специјални масажи, апликации, третмани и козметика.

 
www.aydinbeyhotels.com.tr/enter.php

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
11:30 - 16:30 Мали оброци
12:30 - 14:30 Ручек
19:00 - 21:00 Вечера
23:30 - 00:30 Ноќни закуски
Некои локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни од 10 до 02 часот. Мини барот во соба на пристигнување е полн со вода и сода, а потоа се надополнува само со вода.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатно еднаш во 7 дена. На располагање се Отомански и Рибен ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Сауна, турска бања, барови, главен ресторан, интернет, аеробик, гимнастика, тениско игралиште, пинг понг, тобогани, Џакузи, фитнес центар, пикадо, бочиа, амфитеатар, анимација.
Со доплата: Изнајмување велосипеди, фризер, трговски центар, доктор, перална, интернет кафе, телефон, факс, соба за игри, медицински центар, свежо цедени сокови, билијард, масажи, пилинзи, третмани за убавина.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.