Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот се наоѓа на 90км оддалеченост од аеродромот Анталиа и 32км од Аланиа и Сиде.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Главниот ресторан служи појадок, ручек и вечера во вид на шведска маса. Освен главниот ресторан, хотелот нуди и а ла карт менија: Рибна, Италијанска, Мексиканска, Турска, Јапонска, Кинеска и Медитеранска кујна.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Стандард соби и Фамилијарни соби.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Хотелот нуди 3 големи надворешни базени, 2 надворешни базени за деца и 2 надворешни топли бањи, како и аква парк.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Хотелот нуди: Возење со кану, стрелање, одбојка, пикадо, пинг-понг, тениско игралиште, ноќен клуб, детско игралиште, хамам, билјард, изнајмување на велосипед, библиотека, фитнес, сауна...

СПА ЦЕНТАР  : 
Комплетно опремен салон за убавина, масажи, пилинзи, турска бања, фитнес центар, како и масажи и пилинзи за деца.
 
delphindeluxehotel.com/

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ
07:00 - 10:00 Доручек 
10:00 - 11:00 Доцен доручек 
10:00 - 24:00 Тестенини и сладолед 
10:00 - 04:00 Мали оброци
10:00 - 24:00 Тостови и брза храна 
12:30 - 14:30 Ручек
15:00 - 24:00 Вафли
19:00 - 21:30 Вечера 
23:00 - 04:00 Ноќно бифе
Некои локални алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни од 08:00 до 04:00. Мини барот во соба се надополнува секој ден со сокови пиво, вода и грицки.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатна услуга еднаш во 7 дена. На располагање се Отомански ресторан, Суши ресторан, Кинеска кујна, Јапонска кујна, Италијански ресторан и Рибен ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Турска бања, сауна, парна бања, фитнес центар, менувачница, диско, паркинг, свежо цедени сокови, тениско игралиште, главен ресторан, интернет (во лоби), одбојка на плажа, пинг понг и анимација.
Со доплата: Масажи, часови по нуркање, фризер, тениска опрема (со депозит), соба за игри, перална, доктор, телефон и факс, рентање автомобили, часови по тенис, моторни спортови на вода, Џакузи, билијард, џет ски.


 

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.