Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Кремлин Палас е лоциран во областа Кунду-Анталија, на површина од 75.000 м2. Аеродромот е оддалечен 20 км или 20 минути возење, додека центарот Лара се наоѓа на само 17 км.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE :
Главниот ресторан служи доручек, ручек, вечера и доцни закуски по отворено мени. 7 барови со различна тематика се достапни за коктели, безалкохолни пијалоци и алкохол. Отворени се и 6 а ла карт ресторани од кои еднаш неделно можете да одберете бесплатно. Во услугата е вклучено и чај, кафе, сладолед и брза храна.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот располага со вкупно 874 соби или 2000 кревети, распределени во 1 главна зграда и 3 блокови, со 10 лифтови. Сите соби имаат сопствен балкон или тераса, со височина од 110 цм. Мини баровите во собите се надополнуваат секој ден.

ПЛАЖА И БАЗЕН  :
На само 6 минути од вратите на хотелот се наоѓа приватна песочна плажа опремена со чадори и лежалки. Крпите за на плажа се вклучени. Достапни се и павилјони за приватна релаксација со најблиските (со доплата).

СПОРТ И ЗАБАВА :

Дневни активности: Аква гимнастика, одбојка на плажа, мал фудбал, кошарка, пикадо, џогинг, ватерполо, стрелаштво, тенис, велосипедски тури, курсеви по танц, степ, аеробик и повеќе типови воркшопови. Достапна е и соба за игри. Вечерни активности: Музика, тематски ноќи, шоуа, кабарет, натпревари, музика во живо (3 дена во неделата), караоке и посебни диско програми.

СПА ЦЕНТАР : 
Центарот за здравје содржи фитнес центар, внатрешен базен, Турска бања, шок базен, сауни, џакузи и 7 соби са масажи. Центарот за убавина нуди повеќе типови на третмани и терапии.
 
 
 
www.wowhotels.com/Kremlin-Palace

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:30 Појадок
11:00 - 17:30 Ѓозлеме
12:30 - 14:30 Ручек
12:00 - 16:00 Мали оброци
12:30 - 16:00 Пита
15:00 - 17:00 Сладоледи
12:00 - 17:30 Чај и кафе
19:00 - 21:30 Вечера
19:30 - 22:00 А ла карт ресторани
23:00 - 00:00 Доцни оброци
00:00 - 05:00 Ноќни оброци
24/7 собна услуга (со доплата)
10:00 - 19:00 Приватни павилјони на плажа (со доплата)
Хотелот има утврдено богат концепт на бесплатни локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатна услуга еднаш во 7 дена. Достапни се турски, италијански, мексикански, медитерански и суши ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Коктел за добредојде, мини бар во соба, сеф, фитнес центар, турска бања, сауна, сквош, мини клуб, интернет кафе, целодневни анимации, активности и шоуа, 30 минутен тениски час, тениски реквизити, сурфање (само со сертификат), кану, чадори, лежалки, крпи, интернет во лоби.
Со доплата: Собна услуга, доктор, масажи, центар за убавина, фризер, осветлување на спортски терени, школа за нуркање, хемиско чистење, перална, бебиситер, телефон и факс, спортови на вода, IPTV, павилјони, куглање, интернет во соба.

 

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.