Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Сириус Делукс е луксузен хотел со 5 ѕвезди, лоциран на 20 км оддалеченост од градскиот центар и 94 км од Аеродром.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Неверојатно убави, модерни и комплетно опремени соби. Достапни се повеќе типови со поглед на копно или на море.

УСЛУГА-ULTRA ALL INCLUSIVE:
Главниот ресторан служи разни концепти за главни оброци и 3 барови обезбедуваат бесплатни локални и увезени алкохолни и безалкохолни пијалаци. Слаткарницата е отворена за слатки и колачи, плажа бар и базен бар се исто така достапни. 2 а ла карт ресторани можат да служат вечера по мени само за вас.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Плажата е на 2 минути, нуди приватни лежалки, чадори и крпи за плажа. Главен базен, детски базен и затворен базен се на располагање.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Спа центар, фитнес центар, кино, кошарка, фудбал, игри на плажа, игри во базен, целодневна анимација, мини клуб, аквапарк, тенис.

СПА ЦЕНТАР:
Луксузно Спа кое нуди професионални третмани за убавина, програми и масажи. Има турска бања, сауна, парна бања, терапевска соба и посебен фитнес центар.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07.00 - 10.00 Појадок
10.00 - 11.00 Доцен појадок
12.30 - 14.00 Ручек
19.00 - 21.00 Вечера
14.00 - 16.00 Сладоледи
23.00 - 03.00 Диско бар
10.00 - 16.00 Бар на базен
19.30 - 21.00 А ла карт ресторани
23.00 - 06.00 Доцна вечера

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатна услуга еднаш за време на престој. На располагање се турски и италијански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно
: Базени, бар на плажа, интернет насекаде, сауна, базен на затворено, мини клуб, фитнес центар, парна бања, степ аеробик, анимации, пинг понг, пикадо, тобогани.
Со доплата: Билијард, Џакузи, масажи, третмани за убавина, фризер, фото сервис, бебиситер, перална, хемиско чистење.

 

 

 

 

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.