Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Луксузниот хотел со 5 ѕвезди е лоциран на самиот брег на прекрасната област Лара. Центарот на Анталија е оддалечен само 10 минути возење, Анталиум Премиум се наоѓа на само 100 метри, а Батерфлај Парк на 3 км. Аеродромот е оддалечен 9 км.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Услугата е достапна од 07 часот наутро до 02 часот по полноќ и вклучува доручек, доцен доручек, безалкохолни пијалоци, брзи оброци, закуски, ручек, торта, чај, кафе, вечера и полноќна супа и оброк. Вклучени се и некои увозни пијалоци. Сладоледот се доплаќа. На располагање се 1 главен ресторан и 1 специјализиран ресторан за доцен доручек, 4 а ла карт ресторани, 4 барови и 2 снек ресторани, еден на плажа и еден покрај базен.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
На располагање се повеќе типови на соби: Стандардни, Фамилијарни и Свити со џакузи. Вкупно се 441 соба или 900 кревети. Сите се модерно декорирани и комплетно опремени..

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Приватната, песочна плажа е на само неколку чекори. Чадорите за сонце, лежалките и крпите за на плажа се бесплатни, како и пијалоците во бич барот. Хотелот располага со 3 базени на отворено, 2 детски базени и базен на затворено со лизгалка. Аквапаркот располага со 9 различни тобогани.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Бесплатно добивате немоторни водни спортови, користење на тениско игралиште и осветлување, детски клуб и соба за игри. На располагање се и билијард, мини голф, јавање на коњи, сквош, риболов и детско игралиште.

СПА ЦЕНТАР:
Спа центарот е луксузен и широк, со пријатна и топла атмосфера, професионален тим и голема понуда на третмани. Во услугата е вклучена Турска бања, сауна, Џакузи и фитнес центар.

 

http://www.limakhotels.com

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:           
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок 
12:30 - 15:00 Палачинки
12:00 - 15:00 Мали оброци 
14:00 - 17:00 Чај и колачи 
12:30 - 14:30 Ручек 
13:00 - 17:00 Сладоледи 
18:45 - 21:15 Вечера 
23:00 - 02:00 Ноќна ужина 
02:00 - 07:00 Експрес појадок
Локалните и некои увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни. Мини барот се полни секој ден.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Турски ресторан (бесплатно), италијански ресторан (со доплата), мексикански ресторан (со доплата) и азиски ресторан (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Интернет, сеф, спортови на вода, тениско игралиште и осветлување, голем број увозни пијалоци.
Со доплата: Спа центар, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, фризер, перална, тениска опрема, моторни спортови на вода, соба за игри, сладоледи, собна услуга, павилјони, доктор.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.