Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот  Кемал Беј  е оддалечен 120 км  од аеродромот на Анталија. Аланиа е на 8 км од хотелот.

УСЛУГА - ALL INCLUSIVE :  

Концептот на  хотелот нуди услуги за гостите специјалитети,   подготвени од страна на стручни готвачи во нашиот главен ресторан, вклучувајќи појадок, ручек, вечера, ноќна  закуска. Снек бар е отворен од  12.00- 16.00 часот. Хотелот нуди а ла карт услуга  помеѓу 11.00-17.00 како и  слатки и вкусни закуски помеѓу 19.00- 21.00 часот, во слаткарата и деликатесните снек барови.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Стандардана  двокреветна или стандарна  двокреветна соба со раздвоени кревети со балкон,  како и стандардна трикреветна соба. 

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелот се наоѓа на 50 метри од песочна  сопствена плажа, крпи за базен и плажа како и  лежалки се бесплатни.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Сезонски  отворен  базен, тениско игралиште, тобогани, детски клуб, фитнес центар, игралиште за деца, забава, тенис, спорт, продавница, бесплатен интернет, продавница за подароци,  мини-пазарот ,весници, услуга во соба. Вработените во овој хотел зборуват  германски и англиски јазик.

СПА ЦЕНТАР :
Спа услуги, Сауна, јавна бања, масажа со топли камења, масажи, маникир и педикир,третмани на лицето.Хотелот  нуди, за пријатен престој на гостите, удобни продавници, рецепција, киоск, лоби и фризерскиот салон . Чиста  вода постојано има во базените.

 

www.atligroup.com
 
 
 
 
 

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ
07:00 – 10:00 Појадок                                   
10:00 – 11:00 Доцен појадок
12:30 – 14:00 Ручек
19:00 – 21:00 Вечера
12:00 – 15:00 Оброци на плажа
10:00 – 18:00 Лоби бар

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатна услуга еднаш во 7 дена. Достапен е еден ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Пинг понг, анимациони програми, амфитеатар, детско игралиште, одбојка на плажа, пикадо, игри во базен, Турска бања, фитнес центар, ТВ соба, слаткарница, бекгемон, паркинг, интернет, музика во живо.
Со доплата: Турско мока, собна услуга, билијард, фризер, масажи, сауна, бутик, доктор, фото сервис, хемиско чистење, перална, пеглање, телефон.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.