Ново пребарување

ПОЛОЖБА :

Хотелот е лоциран во областа Лара Кунду, 17 км. од центарот  на  Анталија  и 15 км од аеродоромот во Анталија.

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE :  
Ултра се вклучено- шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, храна за деца, диетална храна, ужина, снек и рестораните на плажа во текот на денот, а ла карт ресторани со претходно направена резервација  но  само еднаш за време на престојот, вториот пат се наплаќа, сите домашни стандардни алкохолни и безалкохолни пиајлоци, пецива, сладолед  во текот на денот. Луксузните увозни пијалоци, свежо  цедените сокови, специјалните вина, услуга во соба, Тепенаки мени во Фареаст ресторан дополнително се наплатуваат....

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Вкупен број на соби 606. Супериор соби 461 (46 м2, макс. 3+1 лица), Делукс суит соби 24 ( 85м2, две спални и една дневна, две купатила, макс.4 лица), Дуплекс соби 47 (75м2, приземје два одвоени кревети и купатило со туш, на спрат брачен кревет со купатило со када, нема врата како галрија, макс. 4 лица), суит соби 8 (60 м2, дневна и спална соба, макс. 2+1 лица), 56 фамилиијарни соби (60 м2, две спални одвоени со врата, макс. 4 лица), Триплекс  суит 2 (114 м2, на горниот кат спална и купатило, доле уште една спална и купатило со туш, макс. 4 лица), Кинг Суити 2 (180 м2, на горниот кат спална и купатило со џакузи, доле спална, купатило со туш, дневна и мала кујна, макс. 4 лица) и 6 соби за хендикепирани лица. Собите  се опремени со купатило со када и туш, фен, централна  клима  систем кој работи според временските услови, телефон, мини бар (безалхохолни пијалоци и пиво се дополнува секој ден), сеф, сателитска ТВ и музички канали, тепих на подот, балкон и во сите соби не се пуши.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелска плажа со песок и ситни камчиња, со лежалки, ладори за сонце и пешкири за на плажа, не се наплатуваат. Надворешните базени се за возрасни и за деца со повеќе водни лизгалици, внатрешниот базен е затоплен.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Отворени  и затворени базени за возрасни и деца, Аква парк со 8 лизгалки, фитнес центар, Турска бања, сауна, парна бања, тениски игралишта, игралишта за кошарка, пинг понг, одбојка на плажа, не се наплатуваат. Масажа, салон за убавина, Спа и Велнес центар, осветлување на тениски игралишта, куглање, билијард, сите водени спортови дополнително се наплатуваат. Забавни програми преку целиот ден, натпревари покрај базен и на плажа, вечрните часови шоу програм, жива музика неколку пати во неделата. Мини клуб за деца.

СПА ЦЕНТАР  :
Отворен избор на различни третмани достапни од Турски бањи  до Таи масажи. Индонезиски Бали масажи, нежно го третираат телото, до балансирање на енергијата. Масажерите користат природни масла да и помогнат на кожата да се релаксира и ревитализира, со цел да се осеќате релаксирано и смирено.

 

www.royalholidaypalace.com/

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
12:00 - 16:30 Палачинки и пита 
13:00 - 14:30 Ручек
16:00 - 23:30 Палас бистро 
18:30 - 21:00 Вечера 
24:00 - 07:00 Ноќно бифе
Локалните и некои од увозните алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни. Мини барот во соба е полн со вода, пиво и сокови.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се италијански, азиски, скара ресторан, морска храна и мексикански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Интернет секаде, турска бања, сауна, парна бања, релакс соба, тениско игралиште, пинг понг, одбојка на плажа, фитнес центар, пикадо, Аквапарк, забавен парк, мини клуб, мини диско, целодневна анимација за деца и возрасни.
Со доплата: Павилјони, масажи, третмани за убавина, интернет кафе, брз интернет, телефон, факс, куглање, билијард, компјутерски игри, доктор, хемиско чистење.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.