Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот се наоѓа во областа Лара, 15 км. од аеродромот во Анталија и 17 км. од центарот на Анталија. Хотелот е на плажа.

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE :  
Ултра се вкучено- шведска маса за појадок, доцн појадок, ручек, диетална храна, храна за за деца, ужина на плажа, вечера, доцна вечерна ужина. Сите стандардни локални и увозни безалхохолни и алхохолни пиајлоци, чај, кафе, сладолед  за време на ручек или вечера, а ла карте ресторани со претходна резервација( се користи еден ресторан неделно). Услуга во соба, свежо цедениот сок, увозниот шампањ, некои стари виски, коњак и специјални флаширани вина, а ла карте ресторан ако се користи по втор пат во неделата, дополнително се наплатуваат.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Вкупен број на соби 467. Стандард супериор соби 405, јуниор суит соби 20, фамилијарни соби 40 и 2 ројал кинг суите, 4 соби за хендикепирани. Сите соби се комфортни со балкон, купатило со када, туш, фен, централна клима која работи според временските сулови, телефон, тепих на подот, мини бар(безалхохолни пијалоци и пиво се дополнуваат секој ден), сеф и сателитска ТВ.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелска песочна плажа со лежалки, чадори за сонце и пешкири кои не се наплатуваат.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Отворен и затворен базен за возрасни и деца, голем Ава парк (9 лизгалици на вода и базен со ранови) и забавен парк за деца. Фитнес центар, Турска бања, сауна, џакузи, соба со пареа, тениски игралишта, одбојка н аплажа, пинг понг, немоторизирани спортови на вода. Осветлување на тениските игралишта, часови по тенис, масажа и пилинг, моторните водени спортови, школа за нуркање, салон з аубавина и Спа центарот дополнително се наплатуваат. Забавна програма со натпревари во текот на денот, вечерно шоу со професионална екипа. Мини клуб и Јуниор клуб за тинејџери.

СПА ЦЕНТАР  :
Голема понуда на рзлични третмани за тело и ум, од Турски бањи до Таи масажи, Индонезиски Бали масажи, за балансирање на енергијата. Користат природни масла за помагање на кожата, релаксација и ревитализација на цело тело.
 
 
www.royalwingshotel.com/default.asp?lang=EN

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок 
10:00 - 11:00 Доцен појадок
12:00 - 22:00 Сладоледи и колачи 
12:00 - 16:00 Палачинки 
12:30 - 14:30 Ручек 
16:00 - 18:00 Мали оброци 
19:00 - 21:30 Вечера 
23:00 - 00:00 Вечерна супа
Локалните и одредени увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7. Мини барот е полн со вода, пиво, овошен сок, чипс и грисини. На барање, мини барот се дополнува и со бебешки додатоци.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се италијански, азиски, турски и рибен ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Целодневна анимација, мини клуб, мини диско, турска бања, сауна, парна бања, релакс соба, интернет насекаде, фитнес центар, голем избор на спортски активности.
Со доплата: Брз интернет, собна услуга, масажи, третмани за убавина, куглање, билијард, компјутерски игри, хемиско чистење, перална, мини фудбал, бањарки, фризер, фото сервис, интернет кафе.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.