Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот се наоѓа на само 30км од Водопадите Манавгат, на 30мин возење до центарот на Аланиа. Аеродромот Анатлиа е на 2 часа возење.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Хотелот нуди Турска и Интернационална кујна. Барот до базенот нуди брза храна. Специјално дизајниран ресторан нуди храна на шведска маса, како и различни а ла карт менија: Блок куќа, Турско мени, Италијанско мени, Руско мени, Кинеско мени, Рибно мени, Суши  и Лебанон Мени..

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Стандард Соби, Дуплекс Соби, Кралски апартман, Принцес Апартман, Делукс Апартман, Џакузи Делукс Апартман, Јуниор Апартман, Ботаник Апартман и  Голф куќи.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелот нуди надворешен базен  или  може да уживате во  Медитеранското море на прекрасната плажа која ја нуди овој хотел.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Хотелот нуди: Ноќен клуб,  куглање, возење со кану, пикадо, караоке, пинг-понг, соба за играње, тениско игралиште

СПА ЦЕНТАР : 
Батерфлај Спа центарот нуди разновидни програми за нега на кожата. Како и уживање во : Турска бања, Сауна, парна соба, солена соба, фитнес центар..

 
 
luxuryokurcalar.granada.com.tr

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 11:00 Доцен доручек
12:00 - 16:00 Мали оброци
12:00 - 17:00 Тестенини и сладолед
12:30 - 14:00 Ручек
19:00 - 21:30 Вечера
23:00 - 00:00 Ноќно бифе
00:30 - 06:30 Ноќни оброци
Некои домашни и увозни пијалоци се бесплатни 24/7. Свежо цедените сокови се бесплатни само за доручек.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Турски ресторан (со доплата), Италијански ресторан (со доплата), Руски ресторан (со доплата), Кинески ресторан (со доплата), Рибен ресторан (со доплата), Суши (со доплата), Либански специјалитети (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Парна бања, сауна, хамам, диско, главен ресторан, лоби бар, интернет во соба и секаде низ хотел, Аквапарк, тобогани, тениска опрема, пикадо, тениско игралиште, кино, пинг понг, базени и фитнес центар.
Со доплата: Масажи, павилјони, телефон и факс, фризер, соба за игри, изнајмување автомобили, перална, хемиско чистење, интернет кафе, бутици, маркет, фото сервис, гифт шоп, доктор, осветлување на тениско игралиште, спа третмани, куглање, моторни спортови на вода, билијард.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.