Ново пребарување

ПОЛОЖБА 
Хотелот се наоѓа во Лара, 19 км. од центарот на Анталија и 12 км. од Анталија аеродромот.

УСЛУГА - УЛТРА АЛЛ ИНКЛУСИВЕ:
Нудат различна кујна од локални и егзотични вкусови од Турска кујна, главниот ресторан служи отворено бифе; појадок, доцен појадок, ручек и вечера. Разни изненадувања како специјални денови (национални или интернационални празници, Божик, Рамазан итн.). Гостите кои се на диета или постат имаат посебно јадење, а и децата не се заборавени и тие имаат посебна шведска маса за деца. Појадокот се служи од 07:00 до 11:00, ручекот се служи од 12:30 до 14:30, вечера од 19:00 до 21:30, ноќни снекови од 23:00 до 24:00 часот.

СМЕСТУВАЊЕ:
Собите се опремени со флет ТВ, имаат поглед кон море и планина. Содржат бањарки, влечки и санитарија во купатилото. Вкупно се 240 стандардни соби со површина од 26 м2 во главната зграда на хотелот. Аремини бар, сетови за чај и кафе, ЛЕД ТВ, сателитска и музички канали, интернет конекција, клима, подови со плочки, купатило со туш и тоалет, козметичко огледало и фен во стандардните соби со балкони.

БАЗЕН И ПЛАЖА:
Приватна плажа, 700 метри подалеку од хотелот. Шатл превоз до плажа на секој пола сат, аква парк, внатрешен и надворешен базен, спа центар.

ЗАБАВА И СПОРТ:
Бесплатно:  Латински и Ориентални курсеви за танцување, забави, шоу центар, игри со карти и на маса, јога и пилатес часови, одбоја на плажа, ватерполо, степ и аеробик, вдни активности, бели танцување, стрелаштво, пинг понг, кошарка на вода.Се наплаќа:  игри со мотор, плејстејшн, билијард, нуркање, скијање на вода, џетски, банана, парасејлинг, и сите други спортови на вода со мотор.
За децата од 3 до 12 години, посебни картички за регистрација, неделни шоуа, кои се прават специјално за таа возраст, посебни роденденски забави, играчница, бебиститерки за бебиња од 15 до 36 месеци.

СПА И ВЕЛНЕС:
Приватена СПа програма со најдобро подготвен сектор за терапии. Добивање на физички и ментален баланс со нашите програми специјални за различни терапии и посебни спа третмани со кои ќе останете здрави и фит. За гостите од 16 год и над има фитнес центар. Водени подови, турска бања, соби со пареа, фонтана со мраз, масажи, услуги за уабвина. Фитнес центарот работи од 08:00 до 20:00 а затворениот базен 08:00 до 20:00.

 

www.windoflara.com

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.