Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Луксузен хотел лоциран на само 5 км од Кадрије, 39 км од центарот на главниот град, 30 км од аеродром и 45 км од центарот на Сиде.

СМЕСТУВАЊЕ:
Собите се поделени на 2 категории, 260 соби во главната зграда и 240 соби во клуб вили. Комплетно опремени, со поглед на море или зеленило, располагаат со се што е потребно за пријатен престој. Достапни се и поголеми соби за фамилии и свити.

УСЛУГА –ALL INCLUSIVE:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Главниот ресторан служи појадок, ручек и вечера по отворено мени (шведска маса) со интернационална кујна. Хотелот располага со вкупно 3 ресторани и 5 барови кои ги служат сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци бесплатно.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Прекрасна песочна плажа веднаш пред самиот хотел. Достапни се лежалки, чадори и крпи за на плажа бесплатно. Адора располага со 5 базени, вклучувајќи одделни за деца и бебиња и Аквапарк со тобогани.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Игри на плажа, игри на базен, мини клуб, целодневна анимација, детско игралиште, спа центар, фитнес центар, спортови на вода, фудбал, пикадо, пинг понг, одбојка на плажа, стрелаштво, билијард, кошарка, бочиа.

SPA CENTER:
Спа центарот располага со Турска бања, сауна, фитнес област, а нуди и третмани и масажи за убавина и релаксација.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.