Ново пребарување

Локација:

Држава:

Tурција

Регион:

Сиде

Ресорт:

Kизилагач

Aеродром:

80 км од аеродром на Анталија.

Растојание од центар 15км од Манавгат

 

Сместувачки услови:

Сместување со животни:

 Не .

Check-in/ Check-out 

Пријавување во соба по 14:00 часотна денот на пристигнување. 
Одјавување од соба во 12:00 часот на денот на заминување.

Плажа:

Крпи:

Бесплатно

Лежалки за сонце

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена плажа со песок.

 
   
   
   

Вечерни програми

Да

Влез во море:

Со песок 

Детали:

Павилионите на плажа се со наплата од  25 eур/ на ден.

           

Ресторанти и Бар:

A la carte рсторанти и бифе :

Рибен, Италијански и Турски.Ресторант  отворен од 19:30 - 21:30. 
Ресторанти  A la Carte – за доплата  10 еур/за особа
Пред резервација на барање, ресторантите се отворени за работа од 1 маj /до 31 септември.
 

Бар:

Добредојде бар отворен нон-стоп (од 00:00 до 10:00 со доплата). 
Базен бар 10:00 -00: 00. 
Базен бар со тобогани 10:00 -17: 00. 
Релакс бар 10:00 -18: 00.

Диетно мени:

бесплатно

Распоред на оброци во главен ресторант:

Појадок  07:00 - 10:00, ручек12:30 - 14:00, вечера 19:00 - 21:30. 
Аквамарин ресторант: доцен појадок 10: 00-11: 00,ужина 23: 30-02: 00/02: 00-07: 00. 
Ужина во Греен Баар и Базен бар од 12: 00-16: 00.

Концепт:

All Inclusive

Детали:

Храната во "All Inclusive" е нон стоп од 10:00 до 24:00, вклучено локални пијалоци и не алкохолни пијаловци, сладолед. 
Со наплата: увозни пијалоци , флаширани вина, свежо цедени сокови.

Услуги:

Детски кревет:

бесплатно

Детско столче во ресторант:

достапно

Aмфитатар:

бесплатно

Mини клуб:

достапно

Базен:

 достапно

Берберница:

со наплата

Wi-Fi:

бесплатно

Лекар:

со наплата

Детали:

Мини клуб за деца од 4 - 12 год., нон-стоп отворено 10: 00-12: 00 / 14:30 - 17:00. 
3 надворешни базени за деца. 
Мини диско. 
Бебешки колички се достапни со резервација, со доплата.
Детски ресторант во Мини клуб , ручек, отворен од 15мај до 15сеп.
3 отворени базени со свежа вода, без затоплување, од 1000 м2, 168 м2. и 400 м2 
1 внатрешен базен  95 м2 (затоплен и во зимска сезона. 
7 тобогани, отворени од  10: 00-12: 30/14: 00-17: 00. 
Детски воден парк, со 3 тобогани во детски базен.

Спа центар:

Хамам:

бесплатно

Сауна:

бесплатно

Maсажа:

со наплата

Спортови:

Кошарка

бесплатно

Билијард:

 со наплата

Сурфање:

 со наплата

Теретана:

бесплатно

Пинг-понг:

бесплатно

Одбојка на плажа:

бесплатно

Водени спортови:

со наплата

   

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07.00 - 10.00 Појадок
10.00 - 11.00 Доцен појадок
12.00 - 16.00 Ручек
15.00 - 16.00 Грин бар (закуски)
11.00 - 16.00 Турски палачинки
19.00 - 21.30 Вечер
23.30 - 00.00 Ноќно бифе

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Интернет во лоби и покрај базен, турска бања, сауна, тениско игралиште, фитнес центар, кошарка, Аквапарк, анимации, пикадо, пинг понг, игри на плажа, игри во базен, плажа, тобогани.
Со доплата: Масажа, перална, мини маркет, доктор, интернет во соба.

 

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.