Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот се наоѓа на  само 30 минутно возење од The Land of Legends Theme Park, и Анталија Ехпо центар. Аидинбеј Фејмос ресорт е лоциран во областа Богаскент  40 км. од Аеродромот Анталија 12 км  од центарот на Белек а  од  центарот  на  Анталија   на  50 км  одалеченост.

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Појадокот, ручекот и вечерата се служат надвор или внатре на база шведска маса ,каде  може да одберете храна од Турска  или интернационална кујна. А-ла карт  рестораните исто нудат Турска и  Азиска кујна  како  и изобилие од  морска  храна. Пет  барови кои служат различни алхохолни и безалхохолни пијалоци.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот зафаќа површина од  12 000 м2,  поседува  со 327 соби: 287 стандардни соби со 25м2, опремени со 1 дупли лежај  и 1 единачен  лежај, 3 соби за  луѓе со посебни потреби со 25 м2, со 1 дупли кревет и 1 единачен кревет, 37 фамилијарни соби со 35 м2 и имаат 2 спални соби. Сите соби се  опремени  со  сателитска ТВ, музички канали, мини бар  (со лесни пијалоци), директна телефонска  линија,  интернет  конекција,  клима  , сеф (со доплата),  купатило, телефон, фен, балкон.  Собите се чистат секој ден а постелнината и крпите се менуваат на 3 дена.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Поседува приватна плажа со секогаш кренато“сино знаме“ , се наоѓа на самата плажа. Имотот вклучува 2 надворешни базени, внатрешен базен, тобогани, и спа центар.  Надворешниот базен е 460 м2, базен за деца 25м и внатрешниот со 94м со многу слајдови.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Тениско игралиште, фитнес центар, одбојка на плажа, чадори за на плажа, столици на плажа, тераси за сончање, лежалки, масажи, анимација, тенис на трева, пинг понг, сурфање, едрење, одбојка, пикадо, билијард, фитнес на вода, аеробик, игри на табла, кану.... Фитнес центар, спортови на вода,  бар на плажа за релаксација, детски катчиња

СПА ЦЕНТАР  : 
Поседува  салони за убавина, џакузи, сауна, парна бања, турска бања и сл.
 
www.aydinbeyhotels.com.tr/enter.php

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
12:30 - 14:30 Ручек
19:00 - 21:00 А Ла Карт Ресторани
19:00 - 21:00 Вечера
Некои локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни од 10 до 02 часот.
Пијалоци во шише, свежо цедени сокови и сите специјални алкохолни и безалкохолни пијалоци надвор од концептот се доплаќаат. Мини барот во соба бесплатно се надополнува со вода, сода и сок.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Скара ресторан (со доплата), Фика Ресоран (со доплата). Неопходна е претходна резервација на рецепција.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Бар на плажа, мини бар во соба, интернет во јавните простории, снек бар, бар на базен, лоби бар, тобогани, внатрешен базен, пикадо, пинг понг, сауна, фитнес, детско игралиште, детски базен, анимација за деца и детски клуб.
Со доплата: Масажи, соба за игри, златарница, фото сервис, бутици, изнајмување на автомобил, интернет кафе, телефон, факс, фризер, продавница за кожа, маркет, гифт шоп, пералница, доктор, билијард, моторни спортови на вода, пилинзи, третмани за убавина, бебиситер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.