Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
АјСи Грин Палас е лоциран во Лара-Анталија. Поседува 93.000 м2 и е оддалечен 15 км од Аеродромот и 25 км од градскиот центар.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Сите соби се светли и модерно уредени. На располагање се вкупно 429 соби, поделени на стандардни, фамилијарни и свити.

УСЛУГА-УЛТРА АЛЛ ИНКЛУСИВ:
Главниот ресторан служи доручек, ручек и вечера по отворено мени со Турска и интернационална кујна. На понуда се и мали оброци, хот дог, сладоледи, пица и хамбургери. Достапни се и 6 а ла карт ресторани, кои служат храна подготвувана по посебно мени (со доплата). 8 барови Ви подготвуваат коктели, ладни пијалоци, алкохол и безалкохолни пијалоци и дење и ноќе.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Објектот се наоѓа на 7 минути пешачење до приватната комплетно опремена песочна плажа. Поседува и 7 базени, надополнети со барови и тобогани.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Утринска гимнастика, пилатес, аеробик, водна гимнастика, одбојка на плажа, пинг понг, мини голф, мал фудбал, ватерполо, пикадо, стрелаштво и пукање со воздушни пушки се активности кои ќе ве забавуваат преку ден. Навечер се организираат танцувачки шоуа, музички шоуа, акробатски евенти, турски ноќи, караоке и диско вечери. За најмладите, отворен е мини клуб полн со анимации и забава.

СПА ЦЕНТАР:
Бесплатно ви се овозможени хамам, сауна и фитнес центар. Со доплата можете да уживате во масажи, третмани за нега на лице и тело и релакс терапии.

 

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.