Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Белконти е хотел со 5*, на сама плажа, на 1 км оддалеченост од центарот на Белек, 30 км од Аеродром и 15 км од театарот Аспендос.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
596 соби во тотал, 426 во главната зграда, 164 во клуб областа. Достапни се повеќе типови, луксузно опремени, одлично декорирани и пространи.

УСЛУГА-ULTRA ALL INCLUSIVE:
24/7 на располагање. Појадок, доцен појадок, вечера, мали оброци, диетално и детско бифе, бебешки корнер (со блендер, микробранова, решо за шишенца), врз база на шведска маса/отворено мени. За време на ручек и вечера се служат повеќе видови на пијалоци. Безалкохолните пијалоци се достапни 24/7, а алкохолните и некои увозни пијалоци од 11 наутро до 02 часот навечер.

ПЛАЖА И БАЗЕНИ:
Приватна песочна плажа веднаш пред хотел, опремена со чадори, лежалки и крпи. Достапни се главен базен, детски, бебешки и Аквапарк базен.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Спа центар, фитнес центар, мини клуб, анимации и активности преку ден и навечер, соба за игри, игри на плажа, игри на базен, стрелаштво, спортови, Аквапарк, детско игралиште, мини диско, аниматори за деца и возрасни.

СПА ЦЕНТАР:
Перфектно бегство од реалноста, луксузно Спа опремено со турска бања, сауни, парна бања, фитнес центар, соби за масажи, Џакузи и простории за третмани и терапии за нега и убавина.

 

www.belconti.com

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07.00 - 10:00 Појадок
10.00 - 11:00 Доцен појадок
12.30 - 14:30 Ручек
19.00 - 21:30 Вечера
14.00 - 18:00 Кафе, чај и колачи
21.00 - 02:00 Диско бар
10.00 - 16:00 Бар на базен
19.30 - 21:30 А ла карт ресторани
24/7 Лоби бар
23.00 - 24:00 Доцна вечера
01.00 - 07:00 Ланч пакети за рано пријавување и одјавување

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се отомански, италијански и рибен ресторан.

УСЛУГА И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Фитнес центар, турска бања, парна бања, сауна, стрелаштво, пикадо, кошарка, ватерполо, акваџим, гимнастика, степ аеробик, пинг понг, мини голф, игри на плажа, спортови на вода, сурфање (со сертификат), кану, чадори, лежалки и крпи за на плажа.
Со доплата: 10 тениски игралишта, осветлување, фудбал, нордиско одење, билијард, компјутерски игри, масажи, салон за убавина, увозни пијалоци, бебиситер, хемиско чистење.

 

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.